fbpx

Reprezentant Polski związał się na dłużej z Lechem Poznań

Poniedziałkowe powołanie do reprezentacji Polski to nie koniec ważnych wiadomości odnośnie Michała Skórasia. Wychowanek Lecha Poznań przedłużył kontrakt z Kolejorzem, a nowa umowa będzie obowiązywać do końca czerwca 2026 roku.

Skrzydłowy, który w poniedziałek otrzymał debiutanckie powołanie do drużyny narodowej, reprezentuje niebiesko-białe barwy od początku 2015 roku. Do Akademii Lecha Poznań trafił z MOSIR-u Jastrzębie Zdrój, czyli z klubu ze swojego rodzinnego miasta. W poznańskim klubie przechodził kolejne szczeble, a w jego młodzieżowych drużynach zdobywał, m.in. mistrzostwo Polski do lat 19 w sezonie 2017/18.

Zawodnik był wypożyczany do Bruk-Betu Termaliki Nieciecza oraz Rakowa Częstochowa.

Do tej pory 22-letni piłkarz w barwach Lecha zagrał w 96 meczach, zdobywając w nich jedenaście bramek oraz zaliczając osiem asyst. W obecnym sezonie na wszystkich frontach strzelił sześć goli, a do tego dorobku dołożył trzy ostatnie podania. Jego świetna dyspozycja nie umknęła uwadze selekcjonera Czesława Michniewicza, który powołał go do reprezentacji Polski na wrześniowe spotkania Ligi Narodów z Holandią i Walią.

,

– Bardzo się z tego powodu cieszę. Dziękuję za to kolejne zaufanie ze strony całego klubu. Jestem niezwykle szczęśliwy, że na kolejne lata będę mógł zostać w tym zespole i cały czas reprezentować niebiesko-białe barwy – mówi Michał Skóraś.

Źródło: lechpoznan.pl/fot. Maciej Springer

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.