Wielka dawka energii dla reprezentacji Polski Amp Futbol. Gaminate Partnerem kadry na Mistrzostwa Świata w Turcji!

Ampfutbolowa reprezentacja Polski w drodze po medale zbliżających się Mistrzostw Świata w Stambule zyskała ważnego Partnera, dzięki któremu biało-czerwonym na tureckich boiskach na pewno nie zabraknie ani energii, ani koncentracji. Wzmocnionym przez nowego Partnera Polakom nie pozostaje nic innego, jak walczyć o najwyższe cele mundialu!

– Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z tak charakterną, doświadczoną i bardzo dobrą sportowo drużyną. Kibicujemy im od lat i wielokrotnie widzieliśmy, że hasło „Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą” nie jest pustym sloganem… Nie możemy doczekać się Mundialu i gry, która przyniesie olbrzymie emocje! – powiedział Robert Samaruk, jeden z założycieli marki Gaminate, a prywatnie wielki kibic ampfutbolowej kadry.

Gaminate to marka, która oferuje bardzo zaawansowany produkt skonstruowany pod kątem zwiększenia wydolności umysłowej. Ideę produktu można streścić czterema słowami – energetyzująca odżywka dla mózgu, a mając do dyspozycji jeszcze 3 kolejne, dodać można – poprawiająca zdolności poznawcze. Gaminate koncentruje się na wydolności umysłowej, ale co ciekawe blisko 30% klientów używa produktu przed lub w czasie aktywności fizycznej. Jest to przede wszystkim wynikiem potrzeby koncentracji i mówiąc kolokwialnie „dobrze pracującej głowy” w czasie uprawiania sportu.

Co ciekawe Gaminate już niedługo planuje ogłoszenie swojego nowego, bardzo wyjątkowego i póki co owianego tajemnicą, produktu dedykowanego właśnie sportowcom. To właśnie z myślą o tym produkcie nawiązana została współpraca z Amp Futbol Polska.

– Bardzo cieszymy się z tego, że dołączył do nas kolejny ważny Partner, który pozwoli nam wzmocnić reprezentację i dalej rozwijać ampfutbol w Polsce. – skomentował podpisanie umowy Prezes Amp Futbol Polska Mateusz Widłak. – znając Gaminate wiem, że ta współpraca pomoże nam również w promocji dyscypliny i dotarciu do nowych kibiców, co jest dla nas kluczowe, również w obliczu zbliżającego się mundialu.

Słowa prezesa zdają się potwierdzać pierwsze działania promocyjne związane z tą współpracą, takie jak wyprodukowanie wspólnego bidonu z hasłem drużyny „Jedną Nogą w Finale!”, czy wlepek z ulubionymi tekstami zawodników po amputacjach. 

Dzięki świetnym wynikom z ostatnich lat, w październikowym mundialu biało-czerwoni zostali rozstawieni jako jedna z sześciu najsilniejszych drużyn. W losowaniu trafili do bardzo mocnej grupy razem z Hiszpanią, Uzbekistanem i Tanzanią, ale ich celem nadal jest pierwsze miejsce.

Ampfutbol to jedna z najbardziej widowiskowych i najdynamiczniej rozwijających się dyscyplin sportu osób niepełnosprawnych na świecie. Na wszystkich kontynentach w ampfutbol gra już ponad 70 krajów, w wielu z nich istnieją ampfutbolowe ligi i profesjonalne kluby, między którymi przeprowadzane są również międzynarodowe transfery. W Polsce ampfutbol obecny jest już od 11 lat, z roku na rok zyskuje coraz szersze rzesze kibiców, a nasza reprezentacja należy do czołowych zespołów świata.

Wszystkie mecze Polaków na Mistrzostwach Świata w Turcji transmitowane będą w Internecie oraz na antenie TVP Sport.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Amp Futbol Polska

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.