Dariusz Dziekanowski nie gryzie się w język: Przestańmy wreszcie żyć meczem ze Szwecją

Dariusz Dziekanowski zabrał głos w sprawie reprezentacji Polski, którą czekają we wrześniu dwa mecze Ligi Narodów z Holandią i Walią.

Dariusz Dziekanowski, który w rozmowie z „Super Expressem” podkreślił, że obecne wyniki drużyny Czesława Michniewicza nie napawają optymizmem. Reprezentacja Polski zajmuje trzecie miejsce w grupie 4 Dywizji A Ligi Narodów. „Biało-Czerwoni” w czterech meczach zdobyli cztery punkty.

– Lewandowski i Milik faktycznie grają w wielkich klubach i na pewno wzrosły w związku z tym oczekiwania wobec naszej reprezentacji. Pytanie, co z tego wyniknie – powiedział Dziekanowski.

– Ja również liczę na dobre wyniki, ale do tego potrzebna jest dobra gra całego zespołu, nie tylko Lewandowskiego i Milika. Z przodu mamy komfortową sytuację, ale im bliżej naszej bramki, tym więcej jest powodów do niepokoju. Wojciech Szczęsny miał problemy ze zdrowiem, nadal ma je i Matty Cash. Jan Bednarek nie gra w klubie, a Kamil Glik gra, ale na poziomie Serie B. Jakub Kiwior ma potencjał, ale brak mu doświadczenia. Podobnie jest w drugiej linii, gdzie zastanawiamy się, kto ma tam grać razem z Piotrem Zielińskim. Czesław Michniewicz będzie musiał pokombinować – podkreślił były reprezentant Polski.

– To nie jest kwestia wiary, tylko obiektywnej oceny. A prawda jest taka, że my wciąż żyjemy jednym meczem, jaki nasza kadra rozegrała pod wodzą obecnego selekcjonera. Tym ze Szwecją, który dał nam awans na mundial. W Lidze Narodów nie mamy za to na razie zbyt wielu powodów do zadowolenia. Może poza spotkaniem z Holandią w Rotterdamie – podsumował Dziekanowski w wywiadzie dla „Super Expressu”.

Źródło: SE

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.