fbpx

Wisła Płock zwiększa pojemność stadionu

Wisła Płock poinformowała, że od zaplanowanego na 30 września na godzinę 20:30 spotkania z Piastem Gliwice w 11. kolejce PKO BP Ekstraklasy na Stadionie im. Kazimierza Górskiego będzie mogło pojawić się jeszcze więcej kibiców Nafciarzy!

W sezonie 2022/2023 Wisła Płock rozegrała dotychczas cztery spotkania na Stadionie im. Kazimierza Górskiego. Z trybuny wschodniej każdy z nich obserwował komplet widzów, a bilety błyskawicznie rozeszły się w przedsprzedaży. W związku z ogromnym zainteresowaniem meczami Nafciarzy klub od jakiegoś czasu czynił starania, by zwiększyć liczbę miejsc udostępnianych dla publiczności.

19 września 2022 już oficjalnie potwierdzono, że od 11. kolejki PKO BP Ekstraklasy i pojedynku z Piastem Gliwice (piątek 30 września godz. 20:30), do dyspozycji sympatyków Wisły Płock będzie 4 300 miejsc w sektorach C1-C7. To druga zmiana pojemności obiektu w obecnych rozgrywkach. Sezon rozpoczęto od 3 105 miejsc z Lechią Gdańsk (3:0), a w trzech kolejnych starciach z Miedzią Legnica (4:1), Koroną Kielce (2:1) oraz Górnikiem Zabrze (1:1), przy ul. Łukasiewicza 34 goszczono 3 500 osób.

– Obserwując wzmożone zainteresowanie meczami naszej drużyny, od jakiegoś czasu szukaliśmy możliwości zwiększenia udostępnianej pojemności stadionu. Udało się to dzięki spełnieniu odpowiednich wymogów dla sektora C7, który pozytywnie zaopiniowały już odpowiednie służby, a także właściciel obiektu Gmina Miasto Płock. Dzięki temu otrzymaliśmy zgodę na zwiększenie liczby miejsc z 3 500 do 4 300 – powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Wisły Płock

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.