fbpx

Dudek chce powrotu Sousy. Jest komentarz Czesława Michniewicza

Kilka dni temu Jerzy Dudek w swoim felietonie dla „Przeglądu Sportowego Onet” wypalił, że Czesław Michniewicz nie powinien prowadzić reprezentacji Polski na mundialu w Katarze. Odklejony od rzeczywistości pomysł emerytowanego bramkarza wywołał wiele komentarzy. Głos postanowił zabrać również selekcjoner.

„Wniosek nasuwa mi się jeden: z taką grą nie mamy czego tam szukać. Jeśli Polacy będą tak bojaźliwi i niedokładni, jak w meczu z Holandią, to poza naszym zasięgiem będzie nie tylko Argentyna, ale także Meksyk, a nawet Arabia Saudyjska. Dlatego prezes Cezary Kulesza powinien przeprosić się z Paulo Sousą, dopóki jest jeszcze wolny, bo może on będzie w stanie coś pozytywnego z tego bałaganu zbudować” – pisał Dudek.

Wywołany do tablicy prezes PZPN podkreślił, że tematu powrotu Paulo Sousy nie ma i nigdy nie będzie. Nikt rozsądny nie wyobraża sobie, aby Portugalczyk, po tym jak zrejterował w grudniu ubiegłego roku, mógł jeszcze kiedykolwiek znaleźć zatrudnienie w strukturach polskiej piłki nożnej.

Na felieton Jerzego Dudka odpowiedział również Czesław Michniewicz.

– O tych słowach dowiedziałem się od Cezarego Kuleszy. Prezes ma telefon wielki jak książka, przeczytał ten artykuł i od razu go skomentował – powiedział Michniewicz z uśmiechem na ustach w „Polsat News”.

– Nie chcę tego oceniać. Każdy ma prawo do swoich opinii. Reprezentacja jest drużyną wszystkich – zaznaczył selekcjoner.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.