fbpx

Maciej Stolarczyk po meczu Jagiellonia – Korona: Zachowanie fair play naszej drużyny godne podkreślenia

Jagiellonia Białystok pokonała u siebie 4:1 Koronę Kielce. W pierwszej części spotkania zwyciężył gospodarze oddali gościom bramkę, wcześniej nie zachowując się fair. Maciej Stolarczyk na pomeczowej konferencji podkreślał sportową postawę swego zespołu.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu, z wielu akcji, ale myślę, że przede wszystkim godne podkreślenia jest zachowanie fair play naszej drużyny. Bramkę zdobyliśmy po wybiciu piłki na aut przez Koronę, nie wszyscy to zobaczyli i zakończyli tę akcję bramką. Ale późniejsze zachowanie, myślę, że jest godne podkreślenia i godne szacunku, bo zespół nie chce w ten sposób zdobywać bramek i myślę, że to pokazał. To jest dla mnie bardzo imponujące i cieszy mnie ta postawa – zaznaczył Stolarczyk.

– Myślę, że pokazaliśmy futbol ciekawy, ofensywny. Mecz był otwarty, Korona nie była zespołem, który się tylko bronił, a my kilka razy pokonaliśmy bramkarza Korony i za to ogromne gratulacje dla drużyny – dodał szkoleniowiec Jagi.

***

Fot. Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.