fbpx

Nie żyje 23-letni bramkarz Łużyczanki Lipinki Łużyckie. Jeszcze w sobotę zagrał w ligowym meczu Klasy A

W niedzielne popołudnie zmarł Szymon Kondycki. Jak poinformowała Gazeta Lubuska, 23-letni zawodnik Łużyczanki Lipinki Łużyckie stracił życie w wyniku nieszczęśliwego wypadku.

Kondycki był wychowankiem A-klasowej Łużyczanki Lipinki Łużyckie. Grał w tym zespole na pozycji bramkarza w rozgrywkach Klasy A Zielona Góra IV. Jeszcze w sobotę wystąpił w meczu przeciwko Budowlanym Gozdnica.

Szymon, którego śmierć jest ogromnym szokiem dla lokalnego środowiska piłkarskiego, został pożegnany na stronie klubu na Facebooku.

„Jeszcze wczoraj walczyliśmy razem na boisku, dziś już Cie z nami nie ma… Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci zawodnika naszej drużyny Szymona Kondyckiego. Szymon był wychowankiem naszego zespołu, a przed tym sezonem zdecydował się na powrót do drużyny. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze kondolencje. Do zobaczenia Szymon na niebieskiej murawie!” – czytamy w oświadczeniu Łużyczanki.

Młodego golkipera wspomniał również klub Budowlani Lubsko. Kondycki występował w barwach tej drużyny w latach 2017-2022.

– „Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci żywych.” Z wielkim smutkiem otrzymaliśmy informację o nagłej śmierci Szymona Kondyckiego, który w latach 2017-2022, reprezentował barwy MLKS Budowlani Lubsko, a w tym sezonie zdecydował się powrócić do macierzystego klubu. Swoimi interwencjami wielokrotnie ratował zespół od utraty bramek. Teraz dołączył do niebiańskiej drużyny, by rozgrywać mecze już po drugiej stronie. Rodzinie i bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia. Do zobaczenia przyjacielu w lepszym miejscu – napisał klub z Lubska.

Źródło: własne, Facebook, Gazeta Lubuska

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.