fbpx

Gala GLORY: COLLISION 4. Transmisja finałowej walki Hari – Overeem tylko na platformie Viaplay

Już w najbliższą sobotę, 8 października, fani sportów walki będą mogli obejrzeć jeden z najbardziej wyczekiwanych pojedynków w historii kickboxingu. Walką wieczoru podczas gali GLORY: COLLISION 4 będzie starcie pomiędzy legendą tej dyscypliny Badr Harim oraz ikoną MMA Alistairem Overeemem. Będzie to trzecia, finałowa walka obu zawodników oraz zakończenie ich niezwykłej, trwającej od 2008 roku rywalizacji. Transmisja gali GLORY: COLLISION 4 będzie dostępna w Polsce wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

Badr Hari oraz Alistair Overeem to legendarni zawodnicy wagi ciężkiej, którzy w 2008 i 2009 roku stoczyli dwa niezapomniane pojedynki, podczas których każdy znokautował swojego przeciwnika już w pierwszej rundzie. Od kiedy w ubiegłym roku Alistair Overeem związał się z federacją GLORY, fani kickboxingu na całym świecie nie mogli doczekać się zakończenia jego rywalizacji z Harim.

Finał jednej z najbardziej niezwykłych trylogii w historii sportów walki został zaplanowany na sobotę, 8 października. Transmisja gali GLORY: COLLISION 4 rozpocznie się o godz. 18.30 i będzie dostępna wyłącznie na platformie streamingowej Viaplay.

W sierpniu tego roku GLORY, największa na świecie organizacja kickboxingu oraz Viaplay uzgodniły warunki partnerstwa w Polsce. Wieloletnia umowa obejmuje transmisje walk organizowanych przez GLORY, co oznacza, że fani kickboxingu w Polsce będą mogli oglądać na żywo wszystkie wydarzenia federacji za pośrednictwem platformy streamingowej Viaplay.

Polska jest dla nas ważnym rynkiem, dlatego bardzo cieszymy się na współpracę z Viaplay, by rozwijać kickboxing w regionie – podkreśla Jon Martone, Executive Vice President of Marketing and Digital w GLORY. – Sztuki walki są bardzo ważnym elementem kultury sportu w Polsce i jesteśmy pewni, że partnerstwo z Viaplay wyniesie naszą dyscyplinę na nowe wyżyny.

Fot. ad.nl

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.