fbpx

Taras Romanczuk przed meczami Jagiellonii z Lechią Zielona Góra oraz Wartą Poznań

– Zawodnicy Lechii zechcą udowodnić, że nie są gorsi od nas. Nasza motywacja nie może być mniejsza od motywacji rywali. Z pewnością czeka nas trudny mecz, a my musimy dać z siebie wszystko – powiedział przed meczem z Lechią Zielona Góra kapitan Jagiellonii, Taras Romanczuk.

Środkowy pomocnik w Jadze doskonale wie, jakie emocje w Zielonej Górze wywoła przyjazd Jagiellonii.

– Sam kiedyś grałem w III lidze i II lidze i wiem, jak reaguje zawodnik, kiedy może zagrać przeciwko rywalowi z Ekstraklasy. Zawodnicy Lechii zechcą udowodnić, że nie są gorsi od nas. Nasza motywacja nie może być mniejsza od motywacji rywali. Z pewnością czeka nas trudny mecz, a my musimy dać z siebie wszystko – deklaruje kapitan „Jagi”.

Jagiellonia w ostatnim spotkaniu, pomimo nie najlepszego wejścia w spotkanie potrafiła wywalczyć punkt.

– Dostaliśmy bodziec z Wisłą w postaci pierwszej połowy, w której „Nafciarze” byli od nas lepsi. W przerwie obudziliśmy się i zdołaliśmy odpowiedzieć bez zawahania i wątpliwości. Tak samo musi być w każdym kolejnym spotkaniu, abyśmy byli w grze od początku – zapowiada Taras Romanczuk.

Po wyjeździe do Zielonej Góry Jagiellonię czeka mecz w Grodzisku Wielkopolskim.

– Warta jest bardzo dobrze zorganizowanym zespołem, który dobrze sobie radzi nie tylko w defensywie, ale potrafi również wyprowadzić kontrę. Oni w ostatniej kolejce zagrali nieźle przeciwko Legii, a we Wrocławiu mając pół sytuacji strzelili dwa gole. Dwukrotnie grałem przeciwko nim na ich stadionie i za każdym razem prezentowaliśmy im gole. To nie może się powtórzyć. Rok temu grając w Grodzisku przy wyniku 1:1 dominowaliśmy nad rywalem, utrzymywaliśmy się przy piłce, ale dogodnych okazji nie mieliśmy aż tak wielu. Myślę, że powinniśmy częściej uderzać zza pola karnego. Na pewno nie wolno nam ich lekceważyć. Bez wątpienia pod kątem organizacji gry Warta należy do najlepszych zespołów w lidze – komplementuje przeciwnika Romanczuk.

Źródło i foto: Biuro Prasowe Jagiellonii Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.