fbpx

Nicola Zalewski walczy o nagrodę Golden Boy. Polak wysoko w głosowaniu internautów

Nicola Zalewski znalazł się w ścisłym gronie 20 kandydatów nominowanych przez włoski „Tuttosport” do nagrody Golden Boy 2022. Rozstrzygnięcie konkursu poznamy już 21 października. Na tym etapie liczą się również głosy internautów.

Nicola Zalewski przeszedł wszystkie etapy kwalifikacji do nagrody Golden Boy 2022 i już samo znalezienie się w ścisłym 20-osobowym finale jest dla pomocnika reprezentacji Polski i AS Romy wielkim wyróżnieniem.

Młody piłkarz ma za sobą bardzo udany sezon pod wodzą Jose Mourinho. Stał się również podstawowym zawodnikiem biało-czerwonych i jest pewniakiem do wyjazdu na mundial.

Zalewski nie był jednak faworytem do końcowego triumfu w plebiscycie organizowanym przez „włoskie” Tuttosport. Eksperci przewidywali, że walka o nagrodę powinna się rozstrzygnąć pomiędzy Judem Bellinghamem i Eduardo Camavingą. Okazało się, że notowania Polaka są równie wysokie. W tym momencie Nicola Zalewski prowadzi w głosowaniu internautów. Swój głos można oddać pod tym linkiem: głosowanie Golden Boy 2022.

Dziennik „Tuttosport” od 2003 roku przyznaje nagrodę Golden Boy dla najlepszego piłkarza poniżej 21 roku życia. W tegorocznym plebiscycie na pierwszej liście, wśród stu nominowanych piłkarzy, znalazło się aż trzech Polaków. Oprócz Zalewskiego wyróżnieni zostali Kacper Kozłowski i Jakub Kamiński. Obaj odpadli jednak w poprzednich etapach.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.