fbpx

KS Nasza Dyskobolia zachęca do wsparcia synka zawodnika ligowego rywala

Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski zaprasza wszystkie kluby Niższych Lig i nie tylko, do finansowego wsparcia 6-miesięcznego synka jednego z zawodników Polanina Strzałkowo, ligowego rywala zespołu z Grodziska.

Tymek Jaszczak musi przejść bardzo poważną operację serca. Leczenie utrudnia fakt, że chłopiec walczy teraz z koronawirusem. Koszt operacji przekracza finansowe możliwości rodziny 6-miesięcznego dziecka, więc uruchomiono akcję zbierania funduszy na portalu „Siepomaga”. Zebrano ponad 700 tysięcy złotych, ale wciąż brakuje około 400 tysięcy.

W akcję pomocy Tymkowi postanowił włączyć się KS Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski. Chłopiec jest synem zawodnika Polanina Strzałkowo, który rywalizuje z Dyskobolią w rozgrywkach drugiej grupy wielkopolskiej V ligi. Oba zespoły rozegrały ze sobą mecz w minioną sobotę. Przy okazji tego spotkania w mediach społecznościowych klubu z Grodziska pojawił się wpis z apelem o wsparcie dla Tymka Jaszczaka.

– (…) Na boisku jesteśmy rywalami, nie będzie zmiłuj, walczymy, gryziemy trawę i nie odstawiamy nogi. Ale po meczu podajemy sobie rękę, dziękujemy za grę i wracamy do trybu „życie”. A w życiu są ważniejsze rzeczy niż piłka. Tymek Jaszczak, mający zaledwie 6 miesięcy syn jednego z piłkarzy Polanina, bardzo pilnie potrzebuje operacji serca. Dla Tymka, który dodatkowo walczy teraz z COVID, który bardzo go osłabia, to sprawa życia i śmierci. W Polsce jest około 6000 klubów piłkarskich, a na koncie Tymka brakuje nieco ponad 440 tysięcy złotych. Jeśli podzielić to przez 6000, to na każdy klub piłkarski w Polsce wypada 74zł. KS Nasza Dyskobolia już wsparła Tymka! Teraz czas na Twój Klub! Liczymy na Was! – czytamy na Facebooku Dyskobolii.

Zamieszczam link, pod którym można wesprzeć Tymka. Ze swojej strony również apeluję o minimalną choćby wpłatę na ten szczytny cel.

https://www.siepomaga.pl/tymek-jaszczak

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.