fbpx

Andrzej Twarowski dołącza do redakcji sportowej Viaplay

Do redakcji sportowej Viaplay dołącza znakomicie znany polskim kibicom komentator i ekspert piłkarski – Andrzej Twarowski. Będzie komentował mecze angielskiej Premier League oraz współtworzył magazyn poświęcony tej lidze. Od bieżącego sezonu wszystkie mecze Premier League są dostępne na platformie streamingowej Viaplay. Andrzej Twarowski zadebiutuje w czwartek 3 listopada w studio Ligi Europy i Ligi Konferencji, a już w najbliższą niedzielę, 6 listopada, wspólnie z Michałem Zachodnym skomentuje derby Londynu, mecz Chelsea – Arsenal.

Andrzej Twarowski to jeden z najbardziej znanych polskich komentatorów piłkarskich. Od połowy lat 90., z krótką przerwą na przełomie 2017 i 2018 roku, związany był z redakcją sportową Canal+. Komentował też spotkania Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i Ligi Europy, współtworzył popularne programy „Liga+ Extra”, „Liga+” i „Z pierwszej piłki”.

Już w czwartek zobaczymy go w studiu Viaplay przed meczem Real Sociedad San Sebastian – Manchester United podczas szóstej, ostatniej kolejki fazy grupowej Ligi Europy UEFA i Ligi Konferencji UEFA. W niedzielę (06.11) Andrzeja Twarowskiego usłyszymy przy mikrofonie podczas derbów Londynu, starcia Chelsea – Arsenal, które skomentuje ze stadionu wspólnie z Michałem Zachodnym.

Cieszę się, że wracam do pracy przy najlepszej lidze świata. Cieszę się również bardzo z nowego zawodowego wyzwania – mówi Andrzej Twarowski.

To wielka radość witać w zespole Andrzeja Twarowskiego. Budując redakcję sportową walczymy zawsze o najlepszych. O dziennikarzy z talentem, pasją, wiedzą, gotowych na spróbowanie czegoś nowego. Widz musi czuć, że dziennikarz żyje sportem, który relacjonuje. Mamy w Viaplay zespół pasjonatów, którzy lubią pracować razem, kochają sport i bardzo dbają o widza. Andrzej będzie idealnym wzmocnieniem tej grupy – podkreśla Paweł Wilkowicz, szef redakcji sportowej Viaplay w Polsce.

Od sierpnia tego roku serwis streamingowy Viaplay pokazuje na żywo wszystkie mecze Premier League – najlepszej i najbardziej popularnej ligi piłkarskiej na świecie. Prawa zostały pozyskane na sześć sezonów. Od 2023 roku w ofercie Viaplay pojawi się kolejny globalny sport cieszący się ogromną popularnością: wyścigi Formuły 1.

Platforma Viaplay transmituje w Polsce najwyższej klasy wydarzenia sportowe, takie jak spotkania angielskiej Premier League, Pucharu Ligi Angielskiej Carabao Cup, niemieckiej Bundesligi oraz Superpucharu Niemiec, a także rozgrywki Ligi Europy UEFA oraz Ligi Konferencji Europy UEFA. Za jej pośrednictwem, w ramach miesięcznego abonamentu, polscy kibice mogą oglądać na żywo m.in. wszystkie gale KSW, Glory i spotkania hokejowej ligi NHL, rozgrywki Major League Baseball, mecze towarzyskie reprezentacji Brazylii i Argentyny, a także zawody sportów motorowych Indycar Series i wiele innych.

Platforma Viaplay oferuje unikalne połączenie treści Viaplay Originals, międzynarodowych filmów i seriali oraz programów dla dzieci, a także najważniejszych, transmitowanych na żywo, wydarzeń sportowych. Dostęp do serwisu możliwy jest zarówno poprzez bezpośrednią subskrypcję, jak i za pośrednictwem partnerów zewnętrznych.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.