fbpx

Arbiter zaatakowany na…cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych przez zawodnika klubu Klasy A. „I co teraz śmieciu jeb***?

Kolegium Sędziów Jelenia Góra poinformowało za pośrednictwem mediów społecznościowych o kolejnym skandalicznym zachowaniu wobec arbitra. Tym razem jednak do wydarzeń doszło nie na boisku, a na…cmentarzu w dniu 1 listopada.

Kilka dni temu media obiegła informacja o tym, że podczas meczu jeleniogórskiej Klasy A, sędzia został pobity przez zawodnika. Więcej TUTAJ. Wczoraj natomiast również w tym samym regionie doszło do skandalicznych wydarzeń z udziałem zawodnika klubu Rudawy Janowice (Klasa A Jelenia Góra I). Otóż ten osobnik, odwiedzając cmentarzu w dniu Wszystkich Świętych, zaatakował arbitra. O wydarzeniu poinformowało Kolegium Sędziów Jelenia Góra.

Komunikat Zarządu Kolegium Sędziów Jelenia Góra

„W dniu dzisiejszym zostaliśmy zawiadomieni o kolejnym skandalicznym zachowaniu wobec sędziego. Sędzia będąc na cmentarzu został zaatakowany przez jednego z zawodników drużyny Rudawy Janowice, który zaszedł mu drogę i z premedytacją wpadł na niego, zadając mu absurdalne pytanie „I co teraz śmieciu jebany?”. Sytuacja jest o tyle bulwersująca, że sędzia był w obecności swojej najbliższej rodziny, która również poczuła się w tym momencie zagrożona. Dodatkowo, zawodnik, który dopuścił się owego zachowania, w poprzednim sezonie otrzymał od tego konkretnego sędziego czerwoną kartkę i ponad półroczne zawieszenie za swoje niemoralne zachowanie w stosunku do niego.

Sprawa została zgłoszona na policję, a odpowiednie pismo otrzyma także Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Jelenia Góra. Sędzia został otoczony pomocą prawną oraz otrzymał wsparcie wszystkich członków Zarządu KS Jelenia Góra.”

***

Patologia….tylko to słowo ciśnie mi się na usta. Jak skomentować powyższe zdarzenie nie używając określeń powszechnie uznawanych za wulgarne? Co się porobiło z tym światem i ludźmi?

Czytałem już komentarze w mediach społecznościowych dotyczące tego zajścia i aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek staje w obronie tego pana obrażającego arbitra.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.