fbpx

PKO BP Ekstraklasa Games Open w Warszawie – amatorzy walczą w największym turnieju FIFA w Polsce

Po trzech tygodniach walki o udział w PKO BP Ekstraklasa Games Open nadszedł czas, aby odwiedzić stolicę kraju. Już w najbliższą niedzielę okoliczni gracze FIFA sprawdzą się w wyjątkowym turnieju, który odbędzie się na stadionie Legii. Na zwycięzcę czeka kwalifikacja i możliwość rywalizacji o tytuł mistrza kraju.

Walka w ramach PKO BP Ekstraklasa Games Open nie zwalnia tempa, a już w najbliższy weekend przeniesie się ona do stolicy, do Łazienkowska 3 Sports Bar. Impreza w tak wyjątkowych okolicznościach zasługuje na równie wyjątkowych gości. Na stadionie pojawią się między innymi jedni z najlepszych graczy FIFA w kraju – Miłosz “milosz93” Bogdanowski i Gracjan “Polako” Gołębiewski. Poza tym imprezę odwiedzą także zawodnicy stołecznego klubu.

Wydarzenie w Warszawie odbędzie się 6 listopada i do tego dnia można zapisywać się na turniej. Będzie to można zrobić także na miejscu do momentu startu turnieju, czyli do godziny 11:00.

Wraz z zakończeniem wydarzenia poznamy piątego uczestnika finałów dywizji Open, czym wyraźnie przybliżymy się do skompletowania pełnej listy startowej. Dotychczasowe zmagania odkryły bowiem sylwetki połowy stawki, a szans na kwalifikację z tygodnia na tydzień coraz mniej.

W Warszawie odbędzie się także turniej pocieszenia dla osób, które zakończą swój udział w pierwszej oraz drugiej rundzie. Najlepsza czwórka tej rywalizacji powalczy o nagrody, m.in. repliki oficjalnej piłki Ekstraklasy. Czołowa szesnastka głównej imprezy otrzyma z kolei bluzy i koszulki PROSTO, kody promocyjne do wykorzystania w restauracjach KFC, gadżety PKO BP Ekstraklasa Games i Legii Warszawa, oraz podwójne wejściówki na mecz Wojskowych.

ZAPISZ SIĘ NA TURNIEJ W WARSZAWIE (6 LISTOPADA) >>

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.