fbpx

Waldemar Fornalik blisko powrotu do pracy. Szkoleniowiec ma przejąć klub z Ekstraklasy

Wygląda na to, że Waldemar Fornalik po rozstaniu z Piastem Gliwice, długo nie pozostanie bez pracy. Przegląd Sportowy twierdzi, że były selekcjoner reprezentacji Polski przejmie zespół Zagłębia Lubin.

Waldemar Fornalik stracił pracę pod koniec października. Było to następstwem słabej postawy Piasta Gliwice w obecnym sezonie. 59-letniego szkoleniowca zastąpił Aleksandar Vuković.

Przegląd Sportowy informuje, że Fornalik ma przejąć zespół Zagłębia Lubin. Były selekcjoner zastąpi w tym klubie Piotra Stokowca.

W przypadku potwierdzenia się tych doniesień, Fornalik, zgodnie z regulaminem, w tym roku dnie będzie mógł prowadzić jeszcze drużyny z Lubina. Pierwszy mecz w roli nowego opiekuna Zagłębia będzie mógł zaliczyć pod koniec stycznia przyszłego roku, po wznowieniu ekstraklasowych rozgrywek.

59-letni szkoleniowiec oprócz Piasta Gliwice prowadził również takie zespoły jak Polonia Bytom, Górnik Zabrze, Odra Wodzisław, Polonia Warszawa, GKS II Bełchatów, Widzew Łódź oraz Ruch Chorzów. Jao trener ma na swoim koncie tytuł mistrza Polski zdobyty z Piastem, a także wicemistrzostwo i trzecie miejsce z Ruchem.

Waldemar Fornalik od 10 lipca 2012 roku do 16 października 2013 roku pełnił funkcję selekcjonera reprezentacji Polski.

***

Źródło: Przegląd Sportowy

Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (347) Jagiellonia Białystok (194) Lech Poznań (182) Legia Warszawa (398) niższe ligi (139) PKO BP Ekstraklasa (664) platforma Viaplay (138) PZPN (315) reprezentacja Polski (613) transfery (276) Wieczysta Kraków (217)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.