fbpx

Zbigniew Boniek o hejterach. „Procent głupoty jest u nas dość wysoki”

Zbigniew Boniek był gościem Janusza Basałaja w programie „Dwa Fotele” na kanale YouTube portalu „Meczyki”. Były prezes PZPN w ostrych słowach wypowiedział się na temat hejterów, z którymi spotyka się w mediach społecznościowych. 

Znany ze swoich kontrowersyjnych wpisów na Twitterze Zbigniew Boniek często wywołuje wiele kontrowersji w mediach społecznościowych. Na tej platformie obserwuje go ponad 1,2 mln użytkowników. 

Na profilu Bońka często pojawia się wiele negatywnych komentarzy pod jego adresem. W programie „Dwa Fotele”, na kanale Meczyki, były prezes PZPN zdradził, jak traktuje swoich oponentów.

– Bardzo dobrze się w tym odnajduje, jednak pojawiło się w naszym życiu sporo hejtu, trolli i ludzi, którzy chcą ciebie uzależnić poprzez różne wpisy. Ale mnie to ani ziębi, ani praży. Nie ma co zwracać uwagi na dżunglę. Ten procent głupoty i idiotyzmu u nas jest dość wysoki, ale nie ma co się uzależniać od tego – mówił Boniek.

– Od czasu do czasu się bawimy, można inteligentnie kogoś „szczypnąć”, ale z dozą prawdy – dodał.


Źródło: Dwa Fotele/Meczyki


Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (347) Jagiellonia Białystok (194) Lech Poznań (182) Legia Warszawa (398) niższe ligi (139) PKO BP Ekstraklasa (664) platforma Viaplay (138) PZPN (315) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (613) Robert Lewandowski (133) transfery (276) Wieczysta Kraków (217) Zbigniew Boniek (118)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.