fbpx

Wow, stadiony świata! Gol Aleksandry Stasiak ze Sportisu KKP Bydgoszcz (WIDEO)

Sportis KKP Bydgoszcz w sobotę wygrał na wyjeździe 1:0 z Czarnymi Sosnowiec w meczu Ekstraligi kobiet. Ozdobą tego spotkania było przepiękne trafienie Aleksandry Stasiak.

Zawodniczki Sportisu KKP do meczu w Sosnowcu przystępowały zaledwie z czterema punktami na koncie. Gospodynie przystępowały do sobotniego pojedynku jako zadecydowane faworytki i każdy wynik inny niż zdecydowane zwycięstwo Czarnych byłby uznany za sensację.

Zawodniczki z Bydgoszczy nie pękły przed bardziej utytułowanymi rywalkami i odniosły drugie w obecnym sezonie zwycięstwo. Jedyna, jak się okazało, bramka w tym spotkaniu została zdobyta przez drużynę gości w 37. minucie spotkania. Kapitalnym uderzeniem popisała się Aleksandra Stasiak, a jej gol bezapelacyjnie należy zaliczyć do kategorii „stadiony świata”.

Sportis KKP Bydgoszcz po zwycięstwie w Sosnowcu z dorobkiem siedmiu punktów zajmuje 9. miejsce w tabeli Ekstraligi kobiet.

Czarni Antrans Sosnowiec – Sportis KKP Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Stasiak 37′

Czarni Antrans Sosnowiec: Szymańska (45+6′ Małysa) – Horvathova (64′ Piksa), Fuchs, Ogierman, Buszewska, Witek, Grosicka (76′ Długokęcka), Hałatek (64′ Jaszek), Sas, Stanović, Materek

Sportis KKP Bydgoszcz: Piątek (78′ Rosińska) – Helińska, Olejniczak, Andrzejewska, Sudyk, Bujak, Stasiak, Bucholc (64′ Witczak), Wyrwas, Glinka, Majda (87′ Oleksiak)

Żółte kartki: Ogierman, Buszewska, Fuchs, Materek – Bucholc, Wyrwas, Witczak

Czerwone kartki: Buszewska, Fuchs

Sędzia główna: Ewa Żyła

Asystentki: Anna Dąbrowska, Alicja Pawlak

***

Wideo i foto: Facebook/ Sportis KKP Bydgoszcz

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.