fbpx

Mateusz Borek zdradził dlaczego z reprezentacją Polski do Kataru uda się Tobiasz, a nie Grabara

Kacper Tobiasz będzie oficjalnym członkiem delegacji reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w Katarze. Bramkarz Legii Warszawa nie będzie oficjalnie członkiem kadry, ale w przypadku ewentualnej kontuzji któregoś z golkiperów może wskoczyć do zespołu.

Kacper Tobiasz będzie czwartym bramkarzem na treningach reprezentacji Polski w Katarze. 20-latek uda się na mundial jako członek oficjalnej polskiej delegacji na turniej. Golkiper Legii ma ułatwić selekcjonerowi przeprowadzanie treningów dla bramkarzy.

Znany komentator i dziennikarz Mateusz Borek wyjaśnił za pośrednictwem mediów społecznościowych, dlaczego akurat na Tobiasza zdecydował się selekcjoner Czesław Michniewicz, a nie na Kamila Grabarę. Okazuje się, że chodzi o pieniądze.

“Super idea. Rozmawialiśmy o tym kilkadziesiąt godzin temu z trenerem w Sportowym Kanale. Tak robi kilka reprezentacji. Zabranie zawodnika z klubu zagranicznego oznaczałoby konieczność zapłaty kasy przez PZPN. Gdyby pojawił się uraz, Kacper zapewne wskoczy na oficjalną listę” – napisał Borek na Twitterze.

Czesław Michniewicz mimo, iż nie zabrał na mundial oficjalnie czterech bramkarzy, to jednak na treningach będzie ich miał do dyspozycji w tej liczbie. Jak teraz czuje się Kamil Grabara, który moim skromnym zdaniem, został wydym*** bez mydła? Znając tego golkipera, możemy spodziewać się jego reakcji w mediach społecznościowych.

Fortuna 1 Liga (297) Jagiellonia Białystok (154) Lech Poznań (158) Legia Warszawa (371) niższe ligi (138) PKO BP Ekstraklasa (519) PZPN (215) reprezentacja Polski (420) transfery (240) Wieczysta Kraków (201)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.