fbpx

Adam Nawałka potwierdził: Mogłem wrócić do prowadzenia reprezentacji Polski

Adam Nawałka przyznał w rozmowie z „Dobrym Tygodnikiem Sądeckim”, że mógł wrócić do reprezentacji Polski.

Pod koniec 2021 Paulo Sousa zdecydował się przyjąć ofertę przedstawioną mu przez Flamengo i rozstał się z reprezentacją Polski. Media wymieniały wówczas wielu kandydatów do jego zastąpienia- zarówno polskich, jak i zagranicznych. W tym gronie znalazł się również Adam Nawałka, który prowadził już drużynę narodową między 2013 a 2018 rokiem. Ostatecznie prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza zdecydował się zatrudnić Czesława Michniewicza.

Adam Nawałka w rozmowie z „Dobrym Tygodnikiem Sądeckim” potwierdził, że faktycznie istniał temat jego powrotu do reprezentacji Polski.

– Reprezentacja Polski to obowiązek, duma i zaszczyt – tak ją traktowałem jako zawodnik i jako trener – powiedział.

– W styczniu była moja pełna gotowość na przyjęcie propozycji prezesa Kuleszy, by przejąć reprezentację po Paulo Sousie. Taka decyzja nie wymagała ode mnie ani chwili zastanowienia, tym bardziej, że akceptowali ją również zawodnicy – podkreślił 65-latek.

– Ułożyło się zupełnie inaczej, trzeba uszanować decyzję prezesa i wspierać trenera Michniewicza. Jeśli chodzi o moje uczucia i odczucia do polskiej reprezentacji, to nic się pod tym względem nie zmieniło – przyznał Adam Nawałka.

Źródło: Dobry Tygodnik Sądecki

Czesław Michniewicz (129) Fortuna 1 Liga (297) Jagiellonia Białystok (154) Lech Poznań (158) Legia Warszawa (371) niższe ligi (138) PKO BP Ekstraklasa (520) PZPN (217) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (452) Robert Lewandowski (123) transfery (240) Wieczysta Kraków (202)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.