fbpx

Pełna diagnoza kontuzji Bartłomieja Drągowskiego. Nawet do trzech miesięcy przerwy w grze

Spezia Calcio opublikowała oficjalny komunikat odnoszący się do urazu Bartłomieja Drągowskiego.

Bartłomiej Drągowski doznał kontuzji w meczu Spezii z Hellasem Verona. W jednej z sytuacji polski bramkarz wykonał wślizg, a stopa wygięła się nienaturalnie. Po interwencji lekarzy, golkiper został zniesiony z boiska na noszach.

– To była piłka 50 na 50, potem pomyślałem, że symuluje, aby rywale nie mogli za szybko wznowić gry. To jedna z najgorszych kontuzji, jakie widziałem – mówił Emil Holm, piłkarz Spezii, w rozmowie z serwisem fotbollskanalen.se.

Spezia Calcio wydała oficjalny komunikat, w którym publikuje pełną diagnozę Bartłomieja Drągowskiego.

„Wnikliwe badania diagnostyczne wykazały uszkodzenie więzadła skokowo-strzałkowego i piszczelowego, a także częściowe uszkodzenie więzadła przyśrodkowego. Piłkarz będzie musiał przejść krótki okres odpoczynku przed rozpoczęciem regeneracji” – czytamy w komunikacie.

Spezia nie informuje, jak długo potrwa przerwa polskiego bramkarza. Włoskie media piszą, że przerwa Drągowskiego może potrwać około 2-3 miesięcy.

– Szczegółowe badania nie wykazały złamania żadnej z kości. Ale to niekoniecznie musi być dobra informacja. Uszkodzone zostały więzadła. To ciężka kontuzja – przekazał Jacek Jaroszewski, lekarz reprezentacji Polski.

Źródło: Spezia Calcio, Sport.pl

4 Liga (96) Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (346) Jagiellonia Białystok (194) klasa okręgowa (113) Lech Poznań (180) Legia Warszawa (398) niższe ligi (139) Paulo Sousa (95) PKO BP Ekstraklasa (660) platforma Viaplay (138) PZPN (313) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (602) Robert Lewandowski (133) transfery (275) Wieczysta Kraków (215) Wisła Kraków (100) Zbigniew Boniek (118)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.