fbpx

Matty Cash znów zachwycił kibiców. Nagranie z reprezentantem Polski robi furorę w sieci!

Matty Cash uczy się naszego języka, jednak nie udziela w nim jeszcze wywiadów. Teraz w sieci krąży nagranie pokazujące jak 25-latek śpiewa polski hymn przed spotkaniem z Chile.

Reprezentant Polski nie mówi jeszcze biegle po polsku, jednak nauczył się słów Mazurka Dąbrowskiego. TVP Sport na Twitterze umieściło nagranie z meczu towarzyskiego Polska — Chile, na którym widać jak obrońca Aston Villa śpiewa hymn Polski.

„Teraz już nasz na 200 proc.?” — napisano na profilu TVP Sport na Twitterze. Wideo pokazujące śpiewającego Casha robi furorę w sieci. Kibice reprezentacji Polski zamieszczają komentarze, w których wyrażają się o piłkarzu w samych superlatywach. Należy dodać, że Matty Cash już podczas pierwszego zgrupowania, na którym się pojawił, „kupił” swoją osobowością zarówno kolegów z kadry, jak i sympatyków piłki nożnej w naszym kraju.

Matty Cash teraz po raz pierwszy w swojej karierze będzie miał okazję wystąpić na mundialu.

„Nigdy nie porzucaj marzeń! Zawsze marzyłem o zagraniu w dużym turnieju jako młody chłopak i jestem zaszczycony, że mam taką możliwość! Chodźmy Polsko” — napisał piłkarz na swoim profilu na Twitterze.

Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (347) Jagiellonia Białystok (194) Lech Poznań (182) Legia Warszawa (398) niższe ligi (139) PKO BP Ekstraklasa (664) platforma Viaplay (138) PZPN (315) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (613) transfery (276) Wieczysta Kraków (217)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.