fbpx

W takim składzie reprezentacja Polski ma zagrać z Meksykiem. A jednak czwórką w obronie

Z najnowszych wieści dochodzących z obozu reprezentacji Polski, można z dużą dozą prawdopodobieństwa podać jedenastkę, która rozpocznie wtorkowy mecz z Meksykiem na mundialu w Katarze.

Jak informują dziennikarze znajdujący się bardzo blisko polskiej kadry i Czesława Michniewicza, zamierza on postawić jednak na czwórkę w linii defensywnej. Na bokach obrony zagrają Matty Cash i Bartosz Bereszyński. Dwójkę stoperów stworzą Jakub Kiwior i Kamil Glik. W bramce oczywiście zobaczymy Wojciecha Szczęsnego.

O supremację w środku pola z Meksykanami powalczą Grzegorz Krychowiak i Krystian Bielik. Na lewym skrzydle zagra Nicola Zalewski, a po drugiej stronie zobaczymy Sebastiana Szymańskiego, któremu ufa selekcjoner.

Pozostała dwójka, to największe gwiazdy polskiego zespołu, czyli grający na dziewiątce Robert Lewandowski oraz podwieszony za nim Piotr Zieliński.

Prawdopodobny skład reprezentacji Polski na mecz z Meksykiem

Wojciech Szczęsny – Matthew Cash, Kamil Glik, Jakub Kiwior, Bartosz Bereszyński – Sebastian Szymański, Krystian Bielik, Grzegorz Krychowiak, Nicola Zalewski – Piotr Zieliński – Robert Lewandowski

Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (346) Jagiellonia Białystok (194) Lech Poznań (180) Legia Warszawa (398) niższe ligi (139) PKO BP Ekstraklasa (660) platforma Viaplay (138) PZPN (313) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (602) transfery (275) Wieczysta Kraków (215)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.