fbpx

MŚ 2022 w Katarze tuż tuż! Wygraj nagrody w Konkursie fanów

Wielkie odliczanie do MŚ 2022 w Katarze rozpoczęte! Jesteście gotowi na niemalże cały miesiąc niesamowitych emocji?

Poza bacznym przyglądaniem się poczynaniom reprezentacji Polski, możecie znacznie zwiększyć doświadczenia i to całkowicie bezpłatnie!

ProBukmacher wraz przygotował dla Was coś specjalnego!

Aby zmaksymalizować doznania podczas mistrzostw świata, możecie wziąć udział w specjalnym konkursie z okazji tego wydarzenia. Nie czujecie się na siłach, żeby obstawiać mecze za prawdziwe pieniądze? Nic straconego!

Konkurs z okazji mistrzostw świata 2022 w Katarze to szansa dla każdego użytkownika, który ukończył 18 lat. Wystarczy, że wytypujesz wyniki wszystkich meczów i automatycznie weźmiesz udział w walce o trzy gwarantowane nagrody dla najlepszych typerów.

Nagrody:

1.      Oficjalna Piłka Mistrzostw Świata 2022

2.      Oficjalna Koszulka Reprezentacji Polski

3.      Bonus 250 zł u bukmachera

Jak wziąć udział? To proste!

1.      Zarejestruj się w konkursie na stronie organizatora Zarejestruj się w konkursie na stronie organizatora https://www.probukmacher.pl/obstawianie-mundialu-2022/konkurs/ za pośrednictwem Google / Facebook.

2.      Wytypuj wyniki wszystkich meczów Mistrzostw Świata 2022 w Katarze. Pamiętaj, nie ma punktów minusowych! Im więcej wyników trafisz, tym więcej punktów uzyskasz!

3.      Zdobądź jak największą ilość punktów poprzez trafianie poszczególnych rezultatów.

4.      Trójka najlepszych typerów zostanie nagrodzona powyższymi fantami!

Przed Tobą aż 64 mecze Mistrzostw Świata, więc pamiętaj, żeby obstawiać zarówno fazę grupową, jak również pucharową. Obstawianie Mundialu rozpocznij od analizy grup i drużyn. Na naszej stronie znajdziesz też prognozy zakładów na Mistrzostwa Świata 2022 od czołowych bukmacherów, aktualne wyniki oraz tabele, które aktualizujemy każdego dnia.

Ze zwycięzcami Probukmacher skontaktuje się mailowo w celu potwierdzenia tożsamości, wieku oraz adresu dostawy nagród. Bonus 250 zł za zajęcie trzeciego miejsca zostanie przyznany u jednego z najlepszych bukmacherów w Polsce.

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa PZPN ranking popularności reprezentacja Polski transfery Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.