fbpx

Były prezes i wiceprezes PZPN zabrali głos ws. zatrzymania Macieja Sawickiego. Wierzą w niewinność swego byłego podwładnego

Na łamach „Przeglądu Sportowego” opublikowano oficjalne oświadczenie w sprawie Macieja Sawickiego. Pod komunikatem podpisali się między innymi były prezes PZPN Zbigniew Boniek oraz wiceprezes polskiej federacji Marek Koźmiński.

Maciej Sawicki był zatrzymany przez CBA. Prezesowi Kanału Sportowego grozi nawet 10 lat więzienia w związku z rzekomym otrzymaniem nieuzasadnionej prowizji przy podpisywaniu umów sponsorskich.

Niewinności byłego sekretarza generalnego PZPN pewni są jego dawni przełożeni. Oficjalne stanowisko w sprawie Sawickiego zajęli Zbigniew Boniek oraz Marek Koźmiński.

– Z związku z uzyskanymi informacjami o zatrzymaniu Pana Macieja Sawickiego, my niżej podpisani, jako osoby, które miały możliwość poznać go osobiście lub bezpośrednio z nim współpracować w ciągu ostatnich kilkunastu lat, wyrażamy nadzieje, że postępowanie w przedmiocie zarzucanych mu czynów zostanie niezwłocznie przeprowadzone i bez zbędnej zwłoki dojdzie do ustalenia charakteru jego działań – napisano.

– Jako osoby od lat współpracujące z Panem Maciejem Sawickim lub obserwujące jego aktywność, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, iż w dotychczasowej współpracy dał się poznać jako osoba godna zaufania, sumienna i wykonująca swoje obowiązki w sposób przejrzysty i nie budzący zastrzeżeń – dodano.

– Ze zdziwieniem przyjęliśmy informację o jego zatrzymaniu i oczekujemy na jak najszybsze wyjaśnienie tych zdarzeń – podsumowano w oświadczeniu umieszczonym na łamach „Przeglądu Sportowego”.

Fortuna 1 Liga (297) Jagiellonia Białystok (154) Lech Poznań (158) Legia Warszawa (371) PKO BP Ekstraklasa (520) PZPN (217) reprezentacja Polski (452) transfery (240) Wieczysta Kraków (202)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.