fbpx

Robert Lewandowski dotrzymał słowa i obdarował szalonego kibica. Szacun Lewy (WIDEO)

W mediach społecznościowych furorę robi nagranie z kibicem, który w trakcie meczu Polska – Arabia Saudyjska zmienił barwy. Mężczyzna po golu Lewandowskiego ściągnął koszulkę naszych rywali, pod którą miał założony….trykot polskiej reprezentacji z nazwiskiem kapitana biało-czerwonych.

Nagranie obiega sieć, poinformowano o nim również kapitana naszego zespołu. „Lewy” postanowił za pośrednictwem mediów społecznościowych skontaktować się z kibicem.

Po golu Lewandowskiego na 2:0, na trybunach w polskim sektorze zapanowało szaleństwo, ale show skradł mężczyzna, który po bramce postanowił kibicować już nie Saudyjczykom, a biało-czerwonym. Na filmiku widać, jak kibic ściągnął koszulkę reprezentacji Arabii Saudyjskiej, pod którą miał trykot naszego zespołu z nazwiskiem Lewandowskiego. Szalony fan zaczął skakać i krzyczeć „ROBERT LEWANDOWSKI”.

Nagranie z trybun trafiło do Roberta Lewandowskiego, który rozbawiony napisał na Facebooku:

– Co za wsparcie! Mam dla ciebie koszulkę! Skontaktuj się w komentarzach! 

„Lewy” słowa dotrzymał i szalony fan otrzymał od niego trykot polskiej reprezentacji z autografem.

Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (347) Jagiellonia Białystok (194) Lech Poznań (182) Legia Warszawa (398) niższe ligi (139) PKO BP Ekstraklasa (666) platforma Viaplay (138) PZPN (315) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (613) transfery (276) Wieczysta Kraków (217)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.