fbpx

Czesław Michniewicz do dziennikarza: Chcesz zrobić ze mnie durnia?!

Reprezentacja Polski, mimo porażki 0:2 z Argentyną, awansowała do 1/8 finału mistrzostw świata. Na pomeczowej konferencji prasowej Czesław Michniewicz po raz kolejny wdał się w kłótnię z dziennikarzami.

Selekcjoner po spotkaniu z „Albicelestes” wdał się w kłótnię z jednym z argentyńskich żurnalistów, gdy ten zarzucił mu, że Polacy awansowali dalej tylko dzięki bramce Arabii Saudyjskiej.

– Sami sobie pomogliśmy, a wy nawet nie potrafiliście wygrać z Arabią Saudyjską. Chcielibyśmy mieć 500 podań w meczu. Ale my z Arabią wygraliśmy, a wy przegraliście – powiedział Michniewicz.

– O czym mówimy? Awansowaliśmy po 36 latach! Dajcie się pocieszyć! Mówimy zawsze o stylu. Jaki był styl, to każdy widział. Byliście na meczu, chyba że siedzieliście w cateringu – dodał.

– Chcesz ze mnie durnia zrobić?! Mam takie samo zdanie jak Ty. Dostałem sms-a od przyjaciela z Włoch, że to najsłodsza porażka. Coś w tym jest – podkreślił szkoleniowiec.

– Do chłopców dotarło, że po wielu latach awansowaliśmy. Mówiłem w szatni, by nie dać sobie odebrać radości takimi pytaniami, że szczęśliwie awansowaliśmy. Wiem, jakie mamy bolączki. Są zespoły, które lepiej operują piłką i stwarzają więcej sytuacji. Ale na końcu zawsze liczy się wynik – zakończył.

Czesław Michniewicz (162) Fortuna 1 Liga (346) Jagiellonia Białystok (194) Lech Poznań (180) Legia Warszawa (398) PKO BP Ekstraklasa (661) PZPN (314) reprezentacja Polski (604) transfery (275) Wieczysta Kraków (216)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.