fbpx

Selekcjoner reprezentacji Argentyny powstrzymał Messiego: Jeszcze jeden gol i Polska odpada (WIDEO)

Selekcjoner reprezentacji Argentyny Lionel Scaloni krzyczał do Leo Messiego, że każda kolejna bramka jego drużyny, wyeliminuje z turnieju Polaków – poinformował telewizja TyC Sports.

Wideo, które zamieściła wspomniana wyżej telewizja, wskazuje na to, że Argentyńczycy woleli, by z turniejem pożegnał się Meksyk. Relacje między tymi nacjami nie należą, delikatnie mówiąc, do najlepszych. Piłkarze obu zespołów również nie darzą się zbytnią sympatią. Końcowe fragmenty meczu zdają się potwierdzać, że Argentyńczykom mocno zależało na wyrzuceniu Meksykanów z mundialu.

Telewizja TyC Sports wskazuje, że reprezentacja Argentyny po golu na 2:0 nie chciała zrobić podopiecznym Michniewicza jeszcze większej krzywdy. Po trafieniu Alvareza Messi podszedł do trenera Lionela Scaloni i wypytywał o wynik drugiego spotkania naszej grupy.

– Jeszcze jeden gol i Polska odpada! Jakakolwiek bramka ich wyeliminuje – krzyczał Scaloni.

W końcowych fragmentach Argentyna była zadowolona z wyniku, a Polacy także nie byli skorzy do ataków. Wielu ekspertów z Ameryki Południowej twierdzi, że gdyby na miejscu Polaków był Meksyk, Leo Messi i spółka atakowaliby do ostatniego gwizdka chcąc osiągnąć jak najwyższe zwycięstwo.

4 Liga (96) Czesław Michniewicz (161) Fortuna 1 Liga (336) Jagiellonia Białystok (184) klasa okręgowa (112) Lech Poznań (169) Legia Warszawa (390) niższe ligi (139) Paulo Sousa (95) PKO BP Ekstraklasa (632) platforma Viaplay (123) PZPN (294) ranking popularności (136) reprezentacja Polski (573) Robert Lewandowski (131) transfery (268) Wieczysta Kraków (209) Wisła Kraków (96) Zbigniew Boniek (118)

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.