W 1/8 finału mundialu w Katarze reprezentacja Polski zmierzy się z Francją. Elementy gry, które przed starciem z aktualnymi mistrzami świata należy poprawić, wskazał Robert Lewandowski.
Wiele aspektów gry naszej reprezentacji wymaga poprawy, z czego zdaje sobie sprawę Robert Lewandowski. Kapitan reprezentacji Polski wierzy w awans do ćwierćfinału.
– Tyle lat Polska czekała na awans na mistrzostwach świata, więc jest to wielkie osiągnięcie. Mamy niedosyt z powodu tego, jak graliśmy, ale tak naprawdę od jutra mierzymy się z Francją. Zobaczyliśmy, jaki poziom będzie w tym meczu. Porównując ich do Argentyny, możemy się spodziewać podobnego spotkania. Nic nie mamy nic nie mamy już do stracenia – stwierdził Lewandowski.
– Damy radę tylko wtedy, jeśli wyjdziemy z klatą do przodu, będziemy chcieli grać w piłkę i dawać z siebie maksa od pierwszej do ostatniej minuty. Wyciągnijmy wnioski, co zrobiliśmy dzisiaj źle. Jeśli to poprawimy, z Francją może być nawet łatwiej. Gwarantuję Wam to, bo jeśli dobrze przeanalizujemy doświadczenie z tego meczu, to w kolejnym możemy wyjść i grać lepiej nie tylko w defensywie, ale i z piłką. Jestem o tym mocno przekonany i wierzę w to, że mecz z Francją będzie inny – dodał kapitan reprezentacji Polski.
Spotkanie Polski z Francją zostało zaplanowane na niedzielę 4 grudnia o godzinie 16:00.
- Zaprzyjaźniony z Galaktycznym klub wycofał zespół seniorów z rozgrywek
- Marek Papszun z kolejną nagrodą
- PKO BP Ekstraklasa. Terminarz na sezon 2023/24
- Relacja z kolejnego turnieju o Puchar KS Prawobrzeże Świnoujście
- Zmarł 29-letni bramkarz polskiego klubu. Przegrał mecz z nowotworem
Fortuna 1 Liga (347) Legia Warszawa (398) PKO BP Ekstraklasa (666) PZPN (315) reprezentacja Polski (613) transfery (276) Wieczysta Kraków (217)