fbpx

Utarczka Michniewicza z dziennikarzem na konferencji prasowej po pytaniu o słowa Zielińskiego i Lewandowskiego

Reprezentacja Polski po porażce 1:3 w 1/8 finału z Francją odpadła z finałów mistrzostw świata 2022 w Katarze. Po niedzielnej przegranej ze strony filarów naszego zespołu – Roberta Lewandowskiego i Piotra Zielińskiego – pojawiły się wypowiedziane między wierszami słowa krytyki pod adresem selekcjonera Czesława Michniewicza. 

– Powinniśmy grać tak jak dzisiaj, przez cały czas, bo nie mamy się czego wstydzić, nie mamy się czego bać, bo mamy zawodników na tyle dobrych, żeby używać ich umiejętności, czy to moich, czy Lewego, czy Milika. Mamy bocznych, którzy mają gaz. Mamy dobre jeden na jeden. Trzeba z tego korzystać cały czas. Mamy obrońców, którzy potrafią długą piłkę rzucić, ale czasami też trzeba pograć po ziemi i to dzisiaj było widać – mówił Zieliński w TVP Sport.

– Do kolejnych mistrzostw jeszcze dużo czasu. Wiele zależy od radości z gry. Gdy gramy defensywnie, tej radości nie ma – podkreślał z kolei Lewandowski tuż po meczu. 

Dziennikarz Interia.pl Wojciech Górski na pomeczowej konferencji zaczepił selekcjonera o słowa gwiazd reprezentacji. Michniewicz po tym pytaniu wyraźnie nie utrzymał nerwów na wodzy.

– Dziwi mnie, że redakcja wysłała pana na duży turniej, a pan nie może zadać własnego pytania, a posługuje się wypowiedziami zawodników – odparł Michniewicz i nie odpowiedział na pytanie.

Słowa Piotra Zielińskiego i Roberta Lewandowskiego w połączeniu z reakcją Czesława Michniewicza z pewnością nie uspokoiły nerwowej atmosfery wokół reprezentacji Polski, a wręcz dolały oliwy do ognia.

Czy obecny selekcjoner poprowadzi kadrę narodową w nadchodzących eliminacjach do mistrzostw Europy? Trudno odpowiedzieć na to pytanie, a wypowiedzi prezesa PZPN tylko zagmatwały sytuację wokół przyszłości Michniewicza.

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok Lech Poznań Legia Warszawa PKO BP Ekstraklasa PZPN reprezentacja Polski transfery Wieczysta Kraków

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.