fbpx

Kto powinien zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? „Wyczyścić, zaorać i komuś poważnemu te lejce oddać”

Kto powinien zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski? Ciekawe zdanie w tej sprawie ma Marcin Pawłowski, komentator Viaplay.

Od kilkunastu dni trwa ogólnonarodowa debata nad tym kto powinien zostać nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Cezary Kulesza, prezes PZPN odpoczywa na wakacjach, a dziennikarze, kibice i różnej maści eksperci prześcigają się w spekulacjach. Nazwisk szkoleniowców pojawiło się już bez liku.

Temat nowego selekcjonera zdominował również program „Piłkarska zapowiedź 2023 roku” na kanale YouTube serwisu Meczyki. Mocne słowa padły z ust Marcina Pawłowskiego, komentatora Viaplay.

– Wolałbym zagranicznego selekcjonera. Głosy są podzielone, ale ja mam wrażenie, że przydałoby się to wyczyścić, zaorać, wziąć pod uwagę szerszy plan i komuś poważnemu te lejce oddać. A taki Roberto Martinez ma znakomite doświadczenie – powiedział.

Podobną opinię wyraził Piotr Dumanowski z Eleven Sports.

– Też chciałbym, żeby to była opcja zagraniczna. Myślę, że każdy dzień bez selekcjonera to dzień stracony, jeśli chodzi o oglądanie i analizy. Im szybciej się pojawi nowy sztab, tym lepiej dla nas – podkreślił.

Źródło: YouTube/Meczyki

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Zbigniew Boniek

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.