fbpx

Kadra Wisły Kraków na obóz w Antalyi

W sobotę rano Wisła Kraków wyruszyła na zgrupowanie do Antalyi, gdzie spędzi najbliższe trzy tygodnie. W samolocie lecącym do Turcji znalazło się miejsce dla 30 zawodników, którzy będą szlifować formę przed powrotem na ligowe boiska.

Wraz z drużyną do Turcji nie udali się Jakub Niewiadomski, Patryk Plewka oraz Krystian Wachowiak, którzy w poniedziałek 9 stycznia rozpoczną treningi z zespołem CLJ U-19. Ponadto w zajęciach pod okiem trenera Radosława Sobolewskiego nie wezmą udziału Michaël Pereira i Sławomir Chmiel. Pierwszy z nich rozwiązał kontrakt z Wisłą za porozumieniem stron, z kolei drugi przebywa na testach medycznych przed dołączeniem do nowego klubu.

Kadra Wisły Kraków ma zgrupowanie w Antalyi:

1. Vullnet Basha
2. Mikołaj Biegański
3. Jakub Błaszczykowski
4. Kamil Broda
5. Momo Cissé 
6. Joseph Colley
7. Kacper Duda
8. Luis Fernández
9. Dorian Frątczak
10. Konrad Gruszkowski
11. Dor Hugi
12. Bartosz Jaroch
13. Ivan Borna Jelić Balta
14. David Juncà
15. Jakub Krzyżanowski
16. Igor Łasicki
17. Mateusz Młyński
18. Boris Moltenis
19. Álex Mula
20. Zdeněk Ondrášek
21. Angel Rodado
22. Igor Sapała
23. Kacper Skrobański
24. Piotr Starzyński
25. Jakub Stępak
26. Dawid Szot
27. Wiktor Szywacz
28. Bartosz Talar
29. Alan Uryga
30. Michał Żyro

Źródło: Wisła Kraków

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN Raków Częstochowa ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Zbigniew Boniek

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.