fbpx

Kadra Wisły Płock na obóz w Belek

W poniedziałek 9 stycznia Wisła Płock wyruszyła w drogę na zimowy obóz przygotowawczy w tureckim Belek. W kadrze znalazło się łącznie trzydziestu jeden zawodników.

Oprócz piłkarzy, których nie zabrakło na pierwszych zajęciach drużynowych w 2023 roku, na liście znaleźli się także ci zawodnicy, których z różnych względów do drużyny dołączyli dopiero później. Z zespołem do Turcji uda się także testowany bramkarz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski Jakub Burek, który już wcześniej był sprawdzany, między innymi rozgrywając w końcówce listopada mecz sparingowy przeciwko Garbarni Kraków. Oskar Lodziński dołączy do kolegów we wtorek.

W kadrze nie ma Oskara Klona i Miroslava Gono, którzy opuszczą zgrupowanie ze względu na kontuzję oraz rehabilitację, a także Adriana Szczutowskiego. Napastnik rozpocznie treningi z drugą drużyną. Gwoli ścisłości Kamil Zapytowski, który w lipcu został zgłoszony do rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy, wciąż wraca do zdrowia.

Kadra Wisły Płock na obóz w Belek (9 – 22 stycznia):

Bramkarze: Jakub Burek, Bartłomiej Gradecki, Krzysztof Kamiński, Oskar Lodziński.

Obrońcy: Adam Chrzanowski, Igor Drapiński, Steve Kapuadi, Anton Krivotsyuk, Aleksander Pawlak, Jakub Rzeźniczak, Martin Šulek, Piotr Tomasik, Wojciech Mazurowski.

Pomocnicy: Paweł Chrupałła, Radosław Cielemęcki, Davo, Dominik Furman, Dawid Kocyła, Dawid Krzyżański, Milan Kvocera, Filip Lesniak, Michał Mokrzycki, Damian Rasak, Mateusz Szwoch, Kristián Vallo, Damian Warchoł, Rafał Wolski.

Napastnicy: Marko Kolar, Mateusz Lewandowski, Łukasz Sekulski, Tomasz Walczak.

fot. Wisła Płock S.A.

Czesław Michniewicz Fortuna 1 Liga Jagiellonia Białystok klasa okręgowa Lech Poznań Legia Warszawa niższe ligi PKO BP Ekstraklasa platforma Viaplay PZPN ranking popularności reprezentacja Polski Robert Lewandowski transfery Wieczysta Kraków Zbigniew Boniek

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.