fbpx

Czwartoligowy zespół wylatuje na zgrupowanie do Hiszpanii

Karpaty Krosno poinformowały oficjalnie o tym, że do rundy rewanżowej będą przygotowywać się na zagranicznym obozie. Lider podkarpackiej 4 ligi będzie trenował w hiszpańskim Parc De Calella.

Krośnianie w Hiszpanii będą przebywać od 16 do 23 stycznia 2023 roku.

W tym samym ośrodku trenować będą też uczniowie krośnieńskiej Szkoły Mistrzostwa Sportowego.

– 𝐏𝐢𝐞𝐫𝐰𝐬𝐳𝐚 𝐝𝐫𝐮𝐳̇𝐲𝐧𝐚 K.S. Karpaty Krosno 𝐣𝐞𝐝𝐳𝐢𝐞 𝐧𝐚 𝐨𝐛𝐨́𝐳 𝐝𝐨 𝐇𝐢𝐬𝐳𝐩𝐚𝐧𝐢𝐢. Tym samym lider IV ligi Podkarpackiej, podobnie jak cały SMS Karpaty Krosno, do kampanii ligowej wiosna 2023 przygotuje się w hiszpańskim kompleksie sportowym, zlokalizowanym w miejscowości Parc De Calella, w którym podopieczni trenera Dariusza Liany spędzą tydzień, od 16 do 23 stycznia korzystając przy tym z całego hotelowego zaplecza umożliwiającego trening w topowych jak na tą porę roku warunkach. Warto dodać, że to ogromne przedsięwzięcie nie miałoby racji bytu bez ogromnego zaangażowania naszego Prezesa, sztabu szkoleniowego oraz samych zawodników – czytamy w komunikacie klubu.

Karpaty Krosno ogłosiły kadrę na obóz w Hiszpanii.

Zespół z Krosna jest liderem IV ligi podkarpackiej z dorobkiem 42 punktów. Karpaty odniosły 13 zwycięstw, trzykrotnie zremisowały i tylko raz poznały gorycz porażki podczas rundy jesiennej.

Źródło: Karpaty Krosno

  • Lukas Podolski w grze World of Tanks Blitz!

    7 czerwca 2023 – World of Tanks Blitz informuje o premierze Sezonów – największej zawartości do gry w tym roku. Aby łatwo zapoznać się z nowościami oraz zostać gwiazdą Sezonu 1 gracze będą potrzebować mentora i trenera. W tę rolę wcieli się Lukas Podolski, światowej klasy piłkarz i zdobywca wielu pamiętnych bramek.

  • Tak się strzela gole w podlaskiej okręgówce (WIDEO)

    Orlęta Czyżew na własnym stadionie pokonały 2:1 Hetmana Tykocin, lidera podlaskiej Klasy Okręgowej, w meczu 28. kolejki tych rozgrywek. Ozdobą spotkania było fantastyczne trafienie Adriana Boguszewskiego, zawodnika gospodarzy.

  • Czternaście goli Sparty Zabrze w meczu ze Zrywem. Awans do okręgówki rozstrzygnie się w ostatniej kolejce sezonu

    Sparta Zabrze pokonała aż 14:1 zespół Zrywu Radonia w przedostatniej kolejce Klasy A Zabrze. Goście do przerwy prowadzili już 10:0.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.