fbpx

Kolejna bomba transferowa w Niższych Ligach. Były piłkarz Legii Warszawa i odkrycie 2014 roku, zagra na piątym szczeblu rozgrywek.

Michał Masłowski został nowym zawodnikiem czwartoligowej Gwardii Koszalin.

„Trzykrotny reprezentant Polski, były gracz takich zespołów jak Zawisza Bydgoszcz, Legia Warszawa, Piast Gliwice czy Zagłębie Sosnowiec – Michał Masłowski został nowym zawodnikiem naszego klubu” – przekazała we wtorek czwartoligowa Gwardia Koszalin. 

Masłowski rozegrał w przeszłości łącznie 87 spotkań na poziomie ekstraklasy. W 2014 roku został powołany do kadry przez ówczesnego selekcjonera Adama Nawałkę. Rozegrał 3 mecze z orzełkiem na piersi i zanotował w nich 1 asystę. W tym samym roku został wybrany największym odkryciem ekstraklasy podczas posezonowej gali. 

Masłowski w trakcie swojej kariery na seniorskim szczeblu występował w takich klubach jak Lechia Dzierżoniów, Zawisza Bydgoszcz, Piast Gliwice czy Legia Warszawa, z której w 2017 roku trafił do chorwackiego HNK Gorica. Trzy lata później rozstał się z tym zespołem i przez kolejne kilka miesięcy był bezrobotny.

Ostatnio 33-letni pomocnik występował w I-ligowym występował w Zagłębiu Sosnowiec, w barwach którego zagrał w 16 meczach Fortuna I ligi i zdobył jedną bramkę.

Gwardia Koszalin po rundzie jesiennej rozgrywek zachodniopomorskiej IV ligi plasuje się na czwartej pozycji z dorobkiem 35 punktów. Strata do prowadzącej Floty Świnoujście wynosi 13 „oczek”.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.