fbpx

Nowy piłkarz „Dumy Podlasia” po podpisaniu kontraktu: Mam nadzieję, że wspólnie przywrócimy w Jagiellonii sukcesy z minionych lat

Jagiellonia Białystok, która boryka się z problemami finansowymi, zaskoczyła wszystkich transferem Michala Sacka ze Sparty Praga. Zawodnik, który w zespole czeskiego potentata zanotował ponad 200 meczów, teraz wzmocnił „Dumę Podlasia”. Po podpisaniu umowy, nowy nabytek „Jagi” rozmawiał z przedstawicielami klubowych mediów.

Michal Sacek:

– Chcę odnosić tu sukcesy. Jestem odpowiednio zmotywowany. To mój pierwszy transfer. Chcę zaprezentować swoje umiejętności oraz pokazać się z jak najlepszej strony. Dam z siebie wszystko, żeby to zrobić. Jestem typem piłkarza „box to box”. Mogę grać zarówno na „szóstce” jak i na „ósemce”, nie robi mi to różnicy. Zdarzało mi się występować na prawej obronie, ale zdecydowanie preferuję środek pola. Tam czuję się najlepiej.

– Mam nadzieję, że wspólnie przywrócimy w Jagiellonii sukcesy z minionych lat. Tak jak wspomniałem – mam nadzieję, że osiągniemy razem sukcesy.

– Cieszę się, że mogę tu być. Mam bardzo pozytywne pierwsze wrażenia. Wszyscy są dla mnie bardzo mili. Z niecierpliwością czekam na pierwszy mecz.

– Widziałem już ośrodek treningowy, wywarł na mnie dobre wrażenie. Nie mogę się doczekać możliwości zobaczenia stadionu na żywo. Póki co widziałem tylko jego zdjęcia. Wydaje się być bardzo ładny. Co do pierwszego spotkania pomiędzy mną, moim agentem oraz władzami Jagiellonii to miało ono miejsce dwa tygodnie temu. Przemyśleliśmy i przedyskutowaliśmy ten ruch, po czym przedstawiłem Sparcie moją chęć odejścia do Jagiellonii. To dla mnie szansa. Cieszę się, że mogę tu być.

– To mój pierwszy transfer. Jestem zadowolony, nie mogę się doczekać gry dla Jagiellonii. To trochę dziwne uczucie, ponieważ byłem w Sparcie przez 10 lat, więc to duża zmiana, zarówno dla mnie jak i dla mojej dziewczyny. Niemniej jestem bardzo zadowolony.

Źródło i foto: Jagiellonia Białystok

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.