fbpx

Pograne? Mecz Polski z Albanią nie odbędzie się na PGE Narodowym

Wiele na to wskazuje na to, że mecz reprezentacji Polski, który miał zostać rozegrany 27 marca na PGE Narodowym w Warszawie, zostanie przeniesiony na inny obiekt. Takie informacje przekazał minister sportu i turystyki Kamil Bortniczuk.

Poważna wada w konstrukcji dachu na PGE Narodowym została wykryta jeszcze przed mundialem. Przeniesiono wówczas towarzyski mecz reprezentacji Polski z Chile. Teraz, mimo, że do kolejnego spotkania biało-czerwonych z Albanią pozostało jeszcze ponad półtora miesiąca, to rozegranie go na stadionie nazywanym „domem kadry”, prawdopodobnie okaże się niemożliwe.

Te informacje potwierdzała już rzeczniczka prasowa PGE Narodowego – Małgorzata Bajer.

– Wszyscy z niecierpliwością czekamy na wyniki próbek z uszkodzonego elementu, bo one, po pierwsze pozwolą nam poznać przyczynę, czyli ustalić długoterminowy plan naprawczy, natomiast – co dla nas jest szczególnie ważne – pozwoli nam to na podjęcie ostatecznej decyzji, co do organizacji meczu Polska – Albania, który ma się odbyć 27 marca – mówiła, cytowana przez TVP Sport.

Te wieści potwierdził także minister sportu i turystyki – Kamil Bortniczuk. Mówił o tym w rozmowie z dziennikarzami „RMF FM”.

– Moim zdaniem mecz Polska – Albania ze względów bezpieczeństwa nie odbędzie się na PGE Narodowym – przyznał Bortniczuk.

Spotkanie zaplanowane jest na 27 marca. Trzy dni wcześniej reprezentacja Polski zagra swój pierwszy mecz w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy na wyjeździe z Czechami. Będzie to debiut Fernando Santosa w roli selekcjonera polskiej kadry.


Źródło: TVP Sport

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.