fbpx

Wyznaj miłość do piłki nożnej poprzez Flashscore. Słuchaj komentarzy audio podczas rozgrywek Ligi Konferencji

Już w czwartek 16 lutego o 18:45 zobaczymy pierwszy pojedynek polskich i norweskich czempionów. Na sztucznym boisku stadionu Aspmyra zmierzą się Lech Poznań oraz Bodo / Glimt, mistrz kraju w latach 2020 i 2021. Temperaturę pierwszego wspólnego pojedynku obu drużyn podwyższy komentarz audio, przygotowany specjalnie na tę okazję przez Flashscore.

Fani piłki nożnej znów mogą się poczuć docenieni. Dopiero co zakończył się Mundial, a już wracają wszystkie trzy szczeble turniejów kontynentalnych: Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Konferencji, które wkraczają w decydującą fazę przed majowymi finałami. Flashscore korzysta z zebranych danych, by wskazać faworytów w najbardziej ekscytujących dwumeczach lutego.

Wszystkie trzy powracające wydarzenia sportowe rozpoczynają się w bliskim sąsiedztwie Walentynek. To świetna okazja by wyrazić miłość do ulubionej drużyny kibicując żarliwie i szukając w aplikacji Flashscore cennych informacji o wynikach. Z myślą o polskich fanach Flashscore przygotował walentynkowy prezent, czyli komentarze na żywo ze wszystkich spotkań Lecha Poznań w Lidze Konferencji. Dzięki Flashscore fani mogą zbudować oparty na solidnych podstawach związek ze swoją sportową pasją, okazywać jej nieustające zainteresowanie i angażować się emocjonalnie bez obaw przed odrzuceniem.

Komentarz audio przygotowany do wszystkich spotkań Lecha Poznań, pozwoli uważnie i w napięciu śledzić grę mistrzów Polski, w tym podania charyzmatycznego pomocnika Michała Skórasia. Mamy nadzieję, że podczas starcia z norweską drużyną Bodo/Glimt miłość jego partnerki, modelki Ady Mizgalskiej doda mu skrzydeł. Liczymy, że ten utalentowany 22-latek zaprezentuje jeszcze lepszą formę niż podczas zeszłorocznego spotkania z klubem Villarreal. Wówczas „Kolejorz” w bardzo dobrym stylu pokonał Hiszpanów z wynikiem 3:0, a najjaśniej na boisku błyszczał właśnie zakochany Skórski, który zdobył bramki w 51 i 77 minucie meczu. Potyczka z 8 września 2022 roku utrzymuje się w TOP 10 najbardziej popularnych meczów w rankingu Flashscore.pl, przyciągając uwagę 582,257 użytkowników. Wszystko wskazuje na to, miłość i sport idą w parze.

O Flashscore

Sieć Flashscore została założona w roku 2006 roku przez Livesport, czeską firmę technologiczną. Jest światowym liderem w dziedzinie wyników na żywo, statystyk i dostarczaniu innych aktualności w obrębie niemal 40 dyscyplin sportowych. Obecnie, Flashscore zapewnia swoim użytkownikom dostęp do ponad 6200 rozgrywek sportowych z całego świata, jednocześnie każdego roku prezentując wszystkie ważne momenty z ponad 700 000 wydarzeń sportowych. Polska witryna internetowa i aplikacja mobilna są odwiedzane przez ponad 3 miliony użytkowników miesięcznie, z czego ponad 2 miliony fanów sportu pobrało aplikację na swoje urządzenia mobilne.

Biuro Prasowe Flashscore

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.