fbpx

Koniec sagi z wyborem polskiego asystenta Fernando Santosa. Prezes PZPN potwierdza

Cezary Kulesza, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, potwierdził w rozmowie z WP Sportowe Fakty, że asystentem Fernando Santosa ma zostać były reprezentant Polski, a obecnie ekspert telewizji CANAL+ Grzegorz Mielcarski.

Saga dotycząca wyboru polskich asystentów Fernando Santosa trwała od momentu wybrania Portugalczyka na selekcjonera naszej kadry narodowej. Ciągnąca się niczym opera mydlana historia wreszcie wydaje się dobiegać końca.

Od pewnego czasu w mediach zaczęły pojawiać się informację, że asystentem naszego selekcjonera może zostać Grzegorz Mielcarski. Wygląda na to, że sprawa pomału dobiega końca, ponieważ Cezary Kulesza potwierdził porozumienie obu stron.

– Grzegorz Mielcarski jest na ostatniej prostej. Mamy ustalone warunki, Grzegorz musi załatwić swoje sprawy, a trener zdecyduje, jak będzie wyglądała ta współpraca. Selekcjoner go bardzo potrzebuje i spełniamy jego życzenie – powiedział prezes PZPN w rozmowie z WP Sportowe Fakty.

Grzegorz Mielcarski

Reprezentacja Polski będzie przygotowywać się do nadchodzących spotkań z Czechami i Albanią w ramach eliminacji EURO 2024. Pierwszy mecz odbędzie się w Pradze 24 marca, a kolejny trzy dni później w Warszawie.

Prośba o wsparcie mnie w walce z nowotworem złośliwym.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.