fbpx

Wojciech Szczęsny może stracić miejsce w bramce w reprezentacji Polski. Sensacyjny kandydat do „jedynki”

Bożydar Iwanow przekazał szokujące informacje dotyczące obsady bramki w reprezentacji Polski. Zdaniem komentatora Polsatu Sport, Wojciech Szczęsny może stracić „jedynkę” w kadrze narodowej.

Reprezentacja Polski już wkrótce rozegra dwa mecze w el. EURO 2024. Najpierw 24 marca z Czechami, a trzy dni później z Albanią. Środowisko piłkarskie w naszym kraju zastanawia się nad pierwszymi powołaniami Fernando Santosa. 

Wielu ekspertów zastanawia się również nad tym jak będzie wyglądało zestawienie wyjściowej jedenastki. Szokujące informacje w tej sprawie przekazał Bożydar Iwanow, który w „Piłkarskim Salonie” ujawnił, że nowy selekcjoner polskiej kadry może posadzić na ławce…. Wojciecha Szczęsnego.

– Słyszałem ze Gikiewicz jest rozważany jako numer jeden w bramce reprezentacji – powiedział komentator.

35-letni golkiper Augsburga nie doczekał się jeszcze debiutu w reprezentacji Polski. Zdaniem wielu czołowych mediów nad Wisłą, „Giki” może liczyć na powołanie na marcowe zgrupowanie. 

W obecnym sezonie Gikiewicz wystąpił w 20 spotkaniach. Zachował w nich sześć czystych kont. Polski bramkarz zbiera bardzo pochlebne recenzje i jest uważany za jednego z czołowych graczy na swojej pozycji w Bundeslidze.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.