fbpx

Były reprezentant Polski i piłkarz angielskich klubów trenerem w klubie z wielkopolskiej Klasy A

Grzegorz Rasiak został trenerem koordynatorem ds. szkolenia w klubie Rokita Rokietnica, którego seniorzy występują w trzeciej grupie wielkopolskiej Klasy A.

Grzegorz Rasiak raczej nie trzeba przedstawiać polskim kibicom. Były piłkarz w naszej drużynie narodowej zagrał w 37 meczach, strzelając osiem goli. Występował w kilku angielskich klubach, między innymi Tottenhamie, Southampton i Watfordzie. W 2014 roku w wieku 35 lat zakończył karierę, będąc zawodnikiem Warty Poznań.

Rasiak po zakończeniu piłkarskiej kariery założył agencję menedżerską. Ponadto, zainwestował w korty tenisowe w wielkopolskim Skórzewie, stając się ich współwłaścicielem. Nie podejmował pracy w żadnym klubie, teraz jednak zmienił decyzję i został trenerem koordynatorem do spraw szkolenia Rokity Rokietnica. Czym dokładnie będzie się zajmować w klubie z wielkopolskiej Klasy A?

„Jego zadaniem będzie koordynacja i wsparcie organizacyjno – szkoleniowe dla naszych drużyn dziecięcych i młodzieżowych i klubu oraz wsparcie promocyjno-marketingowe naszego klubu” – poinformował w mediach społecznościowych Rokita Rokietnica, który obecnie walczy o utrzymanie. Zespół zajmuje trzynaste (przedostatnie) miejsce w tabeli trzeciej grupy wielkopolskiej Klasy A, mając na koncie zaledwie sześć punktów.

Grzegorz Rasiak ma na koncie 15 spotkań w Premier League, 167 na poziomie Championship (63 gole/21 asyst) czy 124 w polskiej Ekstraklasie (50/8).

Nowy trener koordynator Rokity Rokietnica podczas swojej kariery występował w takich klubach jak MSP Szamotuły, Warta Poznań, GKS Bełchatów, Odra Wodzisław, Groclin Grodzisk Wlkp, Derby County, Tottenham, Southampton, Bolton, Watford, Reading, AEL Limassol, Jagiellonia Białystok i Lechia Gdańsk.

https://zrzutka.pl/tvu9mt

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.