fbpx

Kolejny klub z Niższych Lig wycofuje zespół seniorów z rozgrywek. „Dzisiaj kończy się pewien etap w historii”

Trwa smutne odliczanie kolejnych klubów, które wycofują się z rozgrywek Niższych Lig. Tym razem smutną decyzję ogłosił zarząd LKS-u Kamionka Kamień Krajeński.

Zespół seniorów tego klubu po rundzie jesiennej zajmował ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek pierwszej grupy bydgoskiej Klasy A. Zawodnicy LKS-u Kamionka Kamień Krajeński mieli rozpocząć wiosenne zmaganie w miniony weekend meczem z Gromem Osie. Mieli…

W niedzielę 12 marca władze klubu ogłosiły za pośrednictwem mediów społecznościowych decyzję o wycofaniu drużyny seniorów z rozgrywek.

– Dzisiaj kończy się pewien etap w historii klubu, który przez wiele pokoleń dostarczał swoim swoim wiernym kibicom wiele radości i napawał dumą. Słowem wyjaśnienia przyczyną takiego stanu rzeczy jest po prostu brak wystarczającej liczby zawodników, aby reprezentować nasz klub w cotygodniowych rozgrywkach – czytamy w emocjonalnym oświadczeniu.

Włodarze LKS-u Kamionka Kamień Krajeński nie zamierzają jednak składać broni. Klub stawia na szkolenie młodzieży już od kilku lat i zamierza iść w tym kierunku w najbliższej przyszłości. Wszystko, aby już za jakiś czas reaktywować zespół seniorów, w którym zagrają wychowankowie szkoleni obecnie w grupach dziecięcych.

Trzymam kciuki za jak najszybszy powrót na piłkarską mapę seniorskiej piłki w Polsce.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.