fbpx

Cezary Kulesza zaniepokojony stanem reprezentacji Polski przed marcowymi meczami

Cezary Kulesza, prezes PZPN, w wywiadzie dla „Super Expressu” wypowiedział się o problemach naszej drużyny narodowej.

Za 10 dni reprezentacja Polski rozegra pierwsze spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw Europy 2024. Nasz zespół zmierzy się w Pradze z Czechami. Trzy dni później drużynę Fernando Santosa czeka pojedynek z Albanią na Stadionie Narodowym. Nowy selekcjoner ma ogromny ból głowy ze względu na masę kontuzji wielu piłkarzy oraz formę, w jakiej znajdują się aktualnie niektórzy zawodnicy.

W rozmowie z „Super Expressem” Cezary Kulesza przyznał, że obawia się o aktualny stan kadry narodowej. 

– Martwi plaga kontuzji, ale widzimy też, że kapitan reprezentacji Robert Lewandowski już wrócił do gry. To profesjonalista i bardzo szybko dojdzie do pełni formy. Te kontuzje pojawiły się wcześniej, a nie w czasie zgrupowania, więc mamy czas, żeby ci zawodnicy wrócili do pełni formy – powiedział Cezary Kulesza.

Prezes PZPN wypowiedział się też na temat powołań Fernando Santosa, które Portugalczyk ogłosi w piątek 17 marca.

 – Trener niedługo powołania ogłosi, a znając życie, to zawsze znajdą się takie, które wzbudzają trochę kontrowersji. Myślę, że trener również powoła kogoś takiego i zaskoczy wszystkich – podkreślił prezes polskiej federacji.

Źródło: SE

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.