fbpx

Ma na koncie 270 meczów na szczeblu centralnym. Teraz zagra w okręgówce

Rotuz Bronów, występujący w piątej grupie śląskiej Klasy Okręgowej, poinformował, że nowym zawodnikiem tego klubu został Daniel Feruga.

Kibicom w Polsce, którzy tak na serio interesują się piłką nożną, nie trzeba przedstawiać tego gracza. Jest on wychowankiem Cukrownika Chybie, z którego przeniósł się do Gwarka Zabrze. W barwach tego klubu zdobył mistrzostwo Polski juniorów.

W dorosłej piłce reprezentował takie ekipy jak Ruch Chorzów, GKS Jastrzębie, GKS Tychy, GKS Katowice, Chojniczanka, ROW Rybnik, Miedź Legnica, Dolcan Ząbki, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Olimpia Grudziądz, MRKS Czechowice-Dziedzice, Soła Oświęcim, Bytovia Bytów i Rekord Bielsko-Biała. W tym ostatnim zespole występował do stycznia tego roku. W rozgrywkach trzeciej grupy III ligi obecnego sezonu zanotował 11 spotkań.

34-letni Daniel Feruga ma w swoim piłkarskim CV 5 meczów rozegranych na poziomie Ekstraklasy w barwach Ruchu Chorzów, 203 spotkania w Fortuna 1 Lidze czy 62 w rozgrywkach drugiej ligi.

Rotuz Bronów efektownie zaprezentował nowego zawodnika w materiale wideo opublikowanym na klubowym Facebooku.

Nowy zespół Daniela Ferugi zajmuje 5. miejsce tabeli rozgrywek piątej grupy śląskiej Klasy Okręgowej. Rotuz Bronowo ma na koncie 25 punktów.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.