fbpx

Komedii ciąg dalszy. Zwrot w sprawie meczu Polska – Albania na PGE Narodowym!

Reprezentacja Polski 27 marca ma rozegrać mecz eliminacji do mistrzostw Europy z Albanią w roli gospodarza. Wszystko wskazywało na to, że spotkanie odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie. Okazuje się, że nie nastąpił kolejny zwrot w tej sprawie.

Gazeta Wyborcza poinformowała, że Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego stwierdził, że na warszawskim stadionie do momentu aż nie zakończą się działania związane z naprawą dachu, nie powinny odbywać żadne imprezy.

Pod koniec lutego PZPN przekazał, że usterki na PGE Narodowym zostały usunięte i drużyna narodowa będzie mogła rozegrać tutaj spotkanie z Albanią.

Wszystko wskazywało na to, że saga z „dachem” już się zakończyła. Ruszyła sprzedaż biletów i wszystko wydawała się toczyć już normalnym torem. Niestety, pojawiły się nowe doniesienia z Warszawy. Gazeta Wyborcza ujawniła, że Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego nie wyraził zgody na rozegranie spotkania Polska – Albania na PGE Narodowym. Jednocześnie zasugerowano, że na arenie do końca prac naprawczych dachu nie powinna odbyć się żadna impreza.

– Do czasu usunięcia wszystkich nieprawidłowości dotyczących konstrukcji dachu na stadionie nie powinny się odbywać imprezy masowe – powiedziała p.o. powiatowego inspektora nadzoru budowlanego w Warszawie – Joanna Gąsiorowska w rozmowie z Gazetą Wyborczą.

Ostateczna decyzja należeć ma do władz miasta.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.