fbpx

Stalowowolska Klasa A „uboższa” o jeden zespół. „Nie będziemy płacić zawodnikom za grę na siódmym szczeblu rozgrywkowym”

Kolejnym klubem, który wycofał zespół seniorów z rozgrywek jest San Rozwadów (Stalowa Wola).

Drużyna zajmuje ostatnie miejsce w tabeli drugiej grupy Klasy A Stalowa Wola. Władze Sanu Rozwadów postanowiły wycofać zespół seniorów z rozgrywek. W mediach społecznościowych klubu cisza jak po śmierci organisty trwa od listopada ubiegłego roku. Wówczas pojawiły się ostatnie wpisy. O tym, że San nie przystąpi do wiosennej części sezonu poinformowały lokalne portale, a także ligowi rywale.

– Dopóki ja będę prezesem Sanu, to nie będziemy płacić zawodnikom za grę na siódmym szczeblu rozgrywkowym. Owszem, po historycznym awansie do klasy A, była euforia, mnie również się ona udzieliła, ale kiedy odeszło od nas 30 zawodników, których „pociągnął” za sobą trener Łukasz Kościelski, zostaliśmy, można powiedzieć, na lodzie – mówi Zbigniew Rogowski, który prezesuje Sanowi od 8 lat, cytowany przez portal Sztafeta.pl.

Klub nie zniknie całkowicie z piłkarskiej mapy, gdyż konsekwentnie będzie stawiał na szkolenie młodzieży, co podkreśla prezes Sanu.

– Nasza praca będzie ukierunkowana na dzieci i młodzież. Do tej pory mieliśmy dwa, jesienią chcemy zgłosić do rozgrywek cztery zespoły młodzieżowe. Nie wykluczam, że uda nam się także zbudować drużynę seniorską i wtedy zgłosimy ją do B klasy – dodaje Rogowski.

Wyniki wszystkich meczów Sanu z rundy jesiennej zostaną anulowane.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.