fbpx

Nowy, stary szkoleniowiec objął zespół Górnika Zabrze

Jan Urban ponownie objął stanowisko trenera Górnika Zabrze. Po niecałym sezonie z posadą pożegnał się Bartosch Gaul.

Zabrzanie pożegnali dotychczasowego trenera, a witają ponownie Jana Urbana.

– Górnik to mój dom, serce zawsze jest trójkolorowe i kiedy tylko mogę pomóc klubowi, jestem do dyspozycji. Czeka nas ciężka praca, ale wiara w dobre wyniki jest nie tylko słowem, ale i przekonaniem. Drużyna ma potencjał i my go wykorzystamy, by wygrywać – mówi Jan Urban, który od dziś rozpoczyna ponownie pracę z zespołem.

O zwolnieniu Bartoscha Gaula mówiono już od jakiegoś czasu. Górnik zajmuje miejsce nad strefą spadkową pomimo piątkowej wygranej z Wisłą Płock i do końca sezonu będzie walczył o utrzymanie w Ekstraklasie.

Mniej oczekiwany był powrót Urbana na stanowisko, skoro z jego usług zarząd Górnika zrezygnował niecały rok temu. Tajemnicą poliszynela jest fakt, że były szkoleniowiec Osasuny nie był pierwszym wyborem władz zabrzańskiego klubu. Z pewnością niedługo dowiemy się co wpłynęło na zmianę decyzji.

– Trenerowi Bartoschowi chcielibyśmy bardzo podziękować za spędzony w Zabrzu czas. Życzymy mu wszyscy jako klub powodzenia w dalszej trenerskiej karierze. Będziemy obserwować rozwój młodego szkoleniowca. Za pracę z drużyną i dostarczone sportowe emocje serdecznie dziękujemy – mówi Adam Matysek, prezes zarządu Górnika Zabrze.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.