fbpx

Były szkoleniowiec Miedzi Legnica poprowadzi Wieczystą?

Ja informowałem wczoraj, Dariusz Marzec jest na wylocie z Wieczystej Kraków. Teraz pojawiły się kolejne wieści w tej sprawie. Jak się okazuje, Wojciech Kwiecień, właściciel klubu, ma już głównego kandydata na szkoleniowca lidera czwartej grupy III ligi i jest nim Wojciech Łobodziński.

Wieczysta w trzech meczach rundy wiosennej zdobyła sześć punktów. Trzeba dodać, że zwycięstwa przyszły w bólach. Już po tych dwóch spotkaniach mówiło się, że właściciel klubu Wojciech Kwiecień nie jest zadowolony ze stylu prezentowanego przez zespół, w który pompuje przecież grube miliony. Na cenzurowanym znalazł się trener Dariusz Marzec.

Pozycja szkoleniowca uległa znacznemu osłabieniu po porażce w ostatniej kolejce z Sokołem Sieniawa. Przegrana spowodowała, że władze klubu poważnie zastanawiają się nad zmianą trenera.

Jak donosi Dominik Pasternak, dziennikarz portalu sport.tvp.pl, szkoleniowiec Wieczystej znalazł się w poważnych opałach i można spodziewać się zmiany na stanowisku trenera lidera czwartej grupy III ligi.

– Dariusz Marzec na wylocie z Wieczystej Kraków. Po serii słabych wyników kończy się cierpliwość i potrzebne będzie znalezienie nowego trenera – napisał Pasternak.

Natomiast znany twitterowicz i łowca newsów ukrywający się pod nickiem Janekx89, poinformował, że najpoważniejszym kandydatem do przejęcia sterów krajowskiego zespołu jest Wojciech Łobodziński. Były reprezentant Polski jesienią stracił pracę w Miedzi Legnica, którą wprowadził do Ekstraklasy, ale w niej nie osiągał zadowalających rezultatów. Wcześniej był też asystentem i samodzielnie krótko prowadził rezerwy Miedzi. 

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.