fbpx

Kolejne zwycięstwo lidera podlaskiej okręgówki (WIDEO)

LZS Krynki odniósł drugie wiosenne zwycięstwo i wciąż jest liderem podlaskiej Klasy Okręgowej.

Zespół z Krynek rozegrał w niedzielę drugi mecz w rundzie wiosennej podlaskiej okręgówki. Podopieczni Jana Łotysza zanotowali kolejną wygraną i z dorobkiem 39 punktów prowadzą w tabeli. Ścisk w czołówce panuje niesamowity, gdyż dwa następne zespoły (Sparta Augustów i Hetman Tykocin) mają na koncie identyczną liczbę oczek. Czwarty w zestawieniu GKS Gryf Gródek traci do wymienionej trójki zaledwie cztery punkty.

Drużyna z Krynek nie ogląda się na rywali, robi swoje i podobnie jak Sparta Zabrze na Śląsku, mały kroczek podąża do celu.

W niedzielne popołudnie rywalem lidera był zespół Rudni Zabłudów. Spotkanie zostało rozegrane na sztucznym boisku przy Zespole Szkół Mechanicznych w Białymstoku, a w roli gospodarza wystąpił LZS Krynki. Mecz zakończył się wynikiem 3:1, a gole z tego starcia można zobaczyć w poniższym materiale:

– Lider na kolejny tydzień został w Krynkach, jednak rywale nie odpuszczają, a kolejne spotkanie, które już w sobotę, zapowiada się naprawdę interesująco. W Białymstoku zagramy z Piastem, a ten wiosnę zaczął od dwóch zwycięstw i prezentuje się bardzo solidnie. Przed zawodnikami zatem kolejny tydzień pracy na treningach, a kibiców już teraz zapraszamy na sobotę, godzinę 18.30 na stadion miejski w Białymstoku przy ulicy Słonecznej 1 – czytamy na facebookowym profilu LZS Krynki.

Więcej informacji na temat rozgrywek podlaskiej Klasy Okręgowej znajdziecie na blogu Kamila Jackiewicza „Wszystko o podlaskiej okręgówce”. KLIKNIJ TUTAJ

Fot. LZS Krynki

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.