fbpx

Reprezentanci Polski z zakazem udzielania wywiadów. Bez jaj panowie

Zdaniem Roberta Błońskiego z Przeglądu Sportowego reprezentanci Polski dostali zakaz prowadzenia rozmów z dziennikarzami. Podobnymi doniesieniami podzielił się także dziennikarz Interii Sebastian Staszewski.

Powraca temat afery premiowej z ubiegłorocznego mundialu. Temat rządowych pieniędzy dla piłkarzy wywołał ogromną burzę w mediach. Ostatecznie kadrowicze nie otrzymali bonusów, ale wielki niesmak (delikatnie mówiąc) pozostał. Sprawa powoli cichła, ale kilka dni temu „odpalił się” Łukasz Skorupski, który w rozmowie z Przeglądem Sportowym ujawnił nieznane dotąd kulisy wydarzeń na mistrzostwach świata w Katarze. Wywiad wywołał burzę w mediach i nie tylko. Jak się okazuje wyznania Skorupa odbiły się również szerokim echem wśród reprezentantów, którzy stawili się na zgrupowanie przed meczami eliminacji Euro 2024.

– Wychodzimy z grupy i zamiast się cieszyć, nagle zaczęliśmy kłócić się o tę premię. Ci mają mieć tyle, inni tyle. Ale to tak się kłóciliśmy, że nie gadaliśmy z pewnymi zawodnikami – ujawnił bramkarz.

Jak twierdzi Robert Błoński z Przeglądu Sportowego, piłkarze reprezentacji Polski dostali zakaz od Fernando Santosa na udzielanie wywiadów dziennikarzom. Ma on, na chwilę obecną, potrwać do piątkowego meczu z Czechami.

– Myślę, że przed meczem z Czechami w Pradze będzie apel rzecznika prasowego PZPN-u na konferencji, że piłkarze odpowiedzą jedynie na pytania o meczu z Czechami i sprawy teraźniejsze, a nie to, co było w poprzednim roku – powiedział w programie „Misja Sport”.

Podobne doniesienia przekazał dziennikarz Interii Sebastian Staszewski.

 „Fernando Santos zarządził ciszę medialną przed meczem z Czechami. To pokłosie głośnego wywiadu Łukasza Skorupskiego w Onecie. W efekcie na pierwszą konf. poszedł debiutant Ben Lederman, a reszta piłkarzy dostała zakaz udzielania wywiadów przed wylotem do Pragi” – czytamy na profilu dziennikarza na Twitterze.

Reprezentacja Polski rozpocznie eliminacje do Euro 2024 w piątek 24 marca od meczu z Czechami. Trzy dni później na PGE Narodowym zmierzymy się z reprezentacją Albanii.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.