fbpx

Przewidywany skład reprezentacji Polski na mecz z Czechami

Reprezentacja Polski już w piątek rozpocznie zmagania w eliminacjach EURO 2024. Pierwszym rywalem podopiecznych Fernando Santosa będą Czesi. Z informacji dochodzących z obozu kadry można z dużą dozą prawdopodobieństwa podać wyjściowe zestawienie naszego zespołu na jutrzejsze starcie.

Fernando Santos ma ogromny ból głowy, gdyż praktycznie codziennie z powodu kontuzji wypada mu kolejny zawodnik. Wszyscy zastanawiamy się więc w jakim zestawieniu wyjdzie na murawę praskiego stadionu reprezentacja Polski. Z pewnością będzie się ono mocno różniło od tego z ubiegłorocznego mundialu. W składzie zabraknie kilku nazwisk, do których od lat byliśmy, jako kibice, przyzwyczajeni.

Z nielicznych przecieków ze zgrupowania kadry narodowej wynika, że nowy selekcjoner zdecyduje się na ustawienie 1-4-1-4-1. Portugalczyk ma się jeszcze zastanawiać nad zestawieniem pary środkowych obrońców, gdyż nie w pełni sił wciąż jest Jan Bednarek. Wątpliwości pozostawia również obsada lewej strony, zarówno jeśli chodzi o pozycję obrońcy, jak i skrzydłowego.

Prawdopodobny skład reprezentacji Polski na mecz z Czechami:

Wojciech Szczęsny – Matty Cash, Jan Bednarek (Paweł Dawidowicz), Jakub Kiwior, Michał Karbownik (Przemysław Frankowski, Tymoteusz Puchacz) – Krystian Bielik – Nicola Zalewski, Karol Linetty, Piotr Zieliński, Michał Skóraś (Jakub Kamiński) – Robert Lewandowski.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.

Miejsce na twoją reklamę

Chcesz zareklamować się na portalu z ogromną ilością wyświetleń? Bardzo dobrze trafiłeś!!! To jest miejsce gdzie w dobry sposób pokażesz swoją firmę.